• Login
  • سبد خرید 0

02146292370

درباره فروشگاه اورجینال اینتکس

شرکت اورجینال اینتکس اولین وارد کننده محصولات بادی اینتکس به ایران از سال 1376 در جزیره کیش فعالیت خود را در زمینه محصولات بادی شروع کرده است.
این شرکت با گسترش فعالیت خود در سال 1379 شروع به فروش عمده و توضیع محصولات بادی به سراسر کشور کرد.
فروش محصولات بادی اعم از قایق بادی ، تخت بادی ، مبل بادی ، تشک بادی ، استخر بادی ، استخرهای پیش ساخته ، جکوزی های بادی و دیگر محصولات شرکت های بزرگ اینتکس و بست وی را تنها بصورت عمده در سال 1379 شروع کردیم و تا سال 1390 ادامه دادیم.
از سال 1390 آمار بالا و قابل توجهی از درصد رضایت و علاقه مندی مصرف کنندگان محصولات بادی را دریافت کردیم و از همان سال شروع به توضیع محصولات بادی بصورت خرده فروشی در نمایندگی های مختلف در جنوب کشور نمودیم.
رفته رفته فعالیت و تعامل را با مشتری ها بدون واسطه آغاز کردیم و فعالیت فروشگاه اورجینال اینتکس در ضمینه فروشگاه اینترنتی در سال 1393 شروع شد.
هم اکنون این فروشگاه فعالیت های کاری خود را افزایش داده و انواع محصولات تفریحی و سفری را نیز که شامل انواع چادر های مسافرتی ، انواع کیسه خواب ، صندلی تاشو ، تخت های برزنتی ، هپی چیر ، مبل های شنی و دیگر محصولاتی که در ضمینه راحتی و آسایش عزیزان مصرف کننده به کار میرود را در بین محصولات خود به فروش میرساند.
توجه فرمایید که تمامی محصولات موجود در فروشگاه اورجینال اینتکس / originalintex در ایران هیچگونه نمایندگی ندارند و تمامی محصولات وارداتی و بصورت مستقیم به فروش میرسند.
.فروشگاه اورجینال اینتکس امیدوار است که بهترین خدمات را به مصرف کنندگان ارائه داده و محصولاتی با کیفیت بالا درخور شاَن مردم عزیزمان ایران به آنها ارائه دهد.