• Login
  • سبد خرید 0

02166121416

بازوبند شنا کودکبازوبند شنا

بی‌شک شنا کردن یکی از لذت‌بخش‌ترین و سالم‌ترین ورزش‌ها و تفریحاتی است که کودکان و بزرگسالان می‌توانند اوقات فراغت خود را صرف آن کنند. این فعالیت موجب افزایش میزان هماهنگی اعضای بدن افراد می‌شود و افزوده بر تاثیرات مثبتی که روی سلامت جسمانی افراد دارد، برای ذهن و اعصاب نیز بسیار مفید است. اما برای برخی افراد، برداشتن اولین قدم برای آموزش و یادگیری شنا شاید تا حدی دشوار باشد. ترس از آب، عدم اطمینان به خود یا به مربی و بسیاری از عوامل دیگر ممکن است در دشوارتر کردن این فرایند سهیم باشند. این فرایند زمانی سخت‌تر می‌شود که مقصود ما آموختن شنا به کودکان باشد. طبیعتا آموزش شنا به برخی از کودکان با توجه به روحیات و خلقیات متفاوتشان، نسبت به بزرگسالان تا حدی حساس‌تر است. بنابراین اگر قصد دارید این مهارت مهم را به کودکان خود آموزش دهید، بهتر است از یک سری وسایل کمکی مخصوص این کار کمک بگیرید. بازوبند شنا وسیله‌ای است که در این راستا کار شما را به میزان قابل توجهی ساده می‌کند. شما می‌توانید به کمک این وسیله با خاطری مطمئن و صرف مدت زمانی کوتاه‌تر به آسانی این مهارت ضروری را به کودکان آموزش دهید و آنان را به آب و شنا کردن در آن علاقه‌مند کنید. بازوبند شنا وسیله‌ای بادی است که مختص کودکان و افراد کم‌تجربه می‌باشد و کاربرد آموزشی دارد. این وسیله امکان غلبه به ترس از آب را برای افراد فراهم می‌کند و به روند یادگیری افراد سرعت می‌بخشد. این بازوبندها با هوایی که در خود ذخیره می‌کنند باعث می‌شوند که فردی که آنان را به خود متصل کرده است روی آب شناور بماند و در آب فرو نرود. سایزبندی‌های متفاوت آنان سبب شده است که این محصول تنها خاص کودکان نباشد و بزرگسالان نیز امکان استفاده از این وسیله را داشته باشند. شما می‌توانید بازوبندهای شنا را به صورت جفتی یا تکی خریداری نمایید. این محصول همچنین از ظاهر زیبایی نیز برخوردار است و در رنگ‌ها و طرح‌های جذاب مختلفی تولید شده است. لذا کودکان و بزرگسالان می‌توانند در خصوص شکل ظاهری این محصول نیز حق انتخاب داشته باشند. این بازوبندها در هر محیطی، از استخر گرفته تا دریاها و دریاچه‌ها قابل استفاده‌اند. باد کردن و راه‌اندازی این وسیله نیز به سبب حجم کمی که از آن برخوردار است بسیار ساده می‌باشد و شما می‌توانید در هر شرایطی آنان را راه‌اندازی و آماده برای استفاده کنید. در بخش‌های بعدی، مطالبی در خصوص این محصول گرد‌آوری شده است که شما را به طور کامل با این محصول جذاب و کاربردی آشنا می‌کند. لذا اگر نیاز دارید اطلاعات بیش‌تری در خصوص بازوبند‌های شنا کسب کنید، با ما همراه باشید.

 

مزایای بازوبند شنا

1- شاید بتوان گفت که مهم‌ترین مزیت بازوبند شنا افزایش اعتماد به نفس اولیه‌ای است که شخص برای اقدام به یادگیری شنا به آن نیازمند است. این محصول برای تقویت اعتماد به نفس کودکان خردسال و افزایش حس آزادی و امنیت آنان در استخر بسیار موثر واقع می‌شود.

2- شما می‌توانید با تنظیم و کم یا زیاد کردن هوای داخل بازوبند میزان شناور ماندن خود در آب را تعیین کنید. در مراحل اولیه‌ی آموزش شما قادرید مرحله به مرحله، میزان کمکی را که از جانب بازوبند برای شناور ماندن دریافت می‌کنید، کاهش دهید تا رفته رفته به شناگر ماهرتری تبدیل شوید.

3- این بازوبندها نقش موثری را در تقویت هماهنگی میان اعضای بدن کودکان در هنگام شنا ایفا می‌کنند و به مرور مهارت افراد مبتدی را در شناگری افزایش می‌دهند.

4- بازوبند شنا، آموزش شنا به مبتدیان را برای مربی به میزان قابل توجهی ساده می‌کند. مربی با به کار گرفتن این وسیله، می‌تواند با خیالی آسوده‌تر هنرجویان خود را زیر نظر بگیرد و آزادی بیش‌تری به آنان دهد. همچنین این وسیله برای جلسات آموزشی گروهی تعداد بالا بسیار مناسب است و شرایط را برای هنرجویان مبتدی ایمن می‌کند. لذا مربی می‌تواند با خاطری مطمئن‌تر تمامی توان خود را بر روی آموزش متمرکز کند.

5- راه‌اندازی و پر و خالی کردن این بازوبندها بسیار ساده است. بازوبندهای شنا از حجم بالایی برخوردار نیستند و شما می‌توانید به راحتی آنان را به کمک یک پمپ دستی باد کنید. حتی اگر وسیله‌ای برای باد کردن آنان در دسترستان نیست، امکان باد کردن آنان با دهان نیز وجود دارد.

6- جنس بدنه‌ی بازوبندهای شنا از کیفیت فوق‌العاده بالایی برخوردار است و محصول در صورت استفاده‌ی درست و رعایت برخی نکات می‌تواند تا مدت‌ها مورد استفاده قرار بگیرد. یکی دیگر از مزیت‌های این محصول این است که بازوبند شنا در صورت آسیب‌دیدگی قابل تعمیر است و شما می‌توانید به کمک چسب‌های مخصوص محصولات بادی آنان را تعمیر کنید.

 

 معایب بازوبند شنا

1- یکی از معایب بزرگ این بازوبندها این است که دل کندن از آنان برای افرادی که به استفاده از این وسیله عادت کرده‌اند دشوار می‌باشد. شناگران ممکن است به این بازوبندها وابسته شوند و شنا کردن بدون این وسیله را برای خود امری ناممکن تلقی کنند. همچنین برای برخی کودکان کنار گذاشتن این وسیله ممکن است تا حدی ترسناک باشد. این امر موجب عدم پیشرفت آن‌ها در شناگری می‌شود. در چنین شرایطی، به یک مربی شنای حرفه‌ای نیاز است تا کودک بتواند با اطمینان خاطر، عزم خود را برای پیشرفت هر چه بیش‌تر جزم کند.

2- استفاده از بازوبند شنا ممکن است برای شناگر محدودیت‌هایی را در حرکت ایجاد کند. از آنجایی که این وسیله روی بازوها نصب می‌شود، این احتمال وجود دارد که شناگر برای حرکت دادن بازوی خود دچار مشکل شود. این رخداد در کودکانی که جثه‌ی کوچک‌تری دارند بیش‌تر به چشم می‌خورد. در صورت مواجه شدن با چنین مشکلی، کم‌تر کردن باد بازوبندها شاید بتواند تا حدی راه‌گشا باشد؛ اما مسئله را به طور کامل حل نمی‌کند.

3- اغلب بازوبندهای شنا جهت استفاده‌ی کودکان طراحی و ساخته شده‌اند و لذا ممکن است برای بزرگسالان چندان کارآمد نباشند. این بازوبندها به سبب حجم کوچکشان و میزان هوای پایینی که می‌توانند در خود ذخیره کنند، توانایی شناور نگه داشتن بزرگسالان، علی‌الخصوص افراد سنگین وزن را ندارند.

4- بازوبندهای شنا به سبب جنس بدنه‌شان در برابر اجسام تیز و اشیاء برنده به شدت آسیب‌پذیرند. لذا هرگونه برخورد با چنین اجسامی ممکن است منجر به ایجاد سوراخ یا پارگی در محصول شود و آن را غیر قابل استفاده کند. وقوع چنین اتفاقی در حین شنا کردن با این بازوبندها می‌تواند خطراتی را در پی داشته باشد. ازاین‌رو لازم است حین استفاده از این بازوبندها به اشیائی که در محیط پیرامونتان قرار دارند توجه کنید. همچنین بهتر است محصول را پس استفاده در محیطی مناسب قرار دهید تا امکان آسیب دیدن آن به حداقل برسد.

 

نحوه‌ی نگهداری از بازوبند شنا

نگهداری از بازوبندهای شنا به سبب کیفیت بالای مواد اولیه‌شان کار چندان دشواری نیست. برای نگهداری از این محصول و افزایش طول عمر آن تنها لازم است آن را از اشیائی که ممکن است باعث پنچر شدن بازوبند شوند دور نگه دارید. در صورت رعایت این نکته احتمال آسیب دیدن این محصول به حداقل می‌رسد و کودکان شما می‌توانند تا مدت‌ها از بازوبند شنای خود استفاده کنند. البته همیشه همه چیز مطابق خواست ما پیش نمی‌رود و شما و کودکانتان حتی اگر تمامی نکاتی که برای نگهداری این محصول لازم است را رعایت کنید، باز هم ممکن است شاهد آسیب‌دیدگی آن باشید. در صورت وقوع چنین اتفاقی به هیچ عنوان جای نگرانی نیست. بازوبند شنا محصولی است که پس از آسیب دیدن به سادگی قابل تعمیر است و در صورت تعمیر به حالت اولیه‌ی خود باز می‌گردد. نکته‌ی دیگری که برای نگهداری بازوبند شنا باید رعایت کنید، خشک کردن آن پس از هر بار استفاده است. جمع‌آوری این محصول در زمانی که هنوز خیس است ممکن است موجب کپک زدن آن شود. لذا بهتر است محصول را پیش از جمع‌آوری مدتی در معرض نور خورشید قرار دهید تا به خوبی خشک شود.

 

قیمت بازوبند شنا

قیمت بازوبندهای شنا با توجه به کیفیت آنان بسیار ارزان است. شما می‌توانید با صرف هزینه‌ای اندک این محصول را برای کودکان خردسال خود تهیه، و مهارت آنان در شنا را تقویت کنید. همچنین از آنجایی که این محصول طول عمر بسیار بالایی دارد، صرف هزینه‌ی اولیه‌ای که برای خریداری آن نیاز دارید به هیچ عنوان به چشم نمی‌آید.

 

نکات مهم هنگام خرید بازوبند شنا

بدیهی است که هنگام تهیه‌ی هر محصولی، باید به یک سری نکات توجه نمایید تا خریدی مطمئن‌تر را تجربه کنید. شاید بتوان گفت مهم‌ترین نکته‌ای که باید در حین خریداری بازوبند شنا به آن توجه کنید، برند تولیدکننده‌ی محصول و مکانی است که قصد دارید محصول را از آنجا خریداری کنید. وسایل بادی جنس بدنه‌ی حساس‌تری نسبت به سایر محصولات دارند. در صورتی که شما آنان را از مکانی نامطمئن تهیه کنید یا برند غیر اصل و نامعتبری را برای خرید انتخاب کنید، ممکن است صاحب محصولی بی‌کیفیت یا غیرقابل استفاده شوید. به جرئت می‌توان ادعا کرد که بازوبند شنای بادی اینتکس محبوب‌ترین و در عین حال باکیفیت‌ترین نوع بازوبند شنا می‌باشد و شما می‌توانید با خاطری کاملا آسوده آن را با قیمت و کیفیت مناسبی خریداری نمایید.

 

سفارش و خرید آنلاین بازوبند شنا

حال که با بازوبند شنا به طور کامل آشنا شدید و اطلاعاتی را که پیش از خریداری مورد نیازتان است کسب کردید، این پرسش به میان می‌آید که بازوبند شنا را از کجا بخریم؟ خوشبختانه باید گفت که وب سایت فروشگاه معتبر اورجینال لند نمایندگی فروش محصولات بادی در ایران، مجموعه‌ای بی‌نظیر از بازوبندهای شنا را در طرح‌ها و رنگ‌های جذاب و متنوع فراهم آورده است و شما می‌توانید پس از مشاهده‌ و بررسی مشخصات تک تک آن‌ها و یافتن محصول مورد نظرتان، اقدام به خریداری محصول کنید. تمامی محصولات فروشگاه اورجینال لند کیفیت بسیار بالایی داشته و از قیمت مناسبی برخوردارند. شما قادرید پس از انتخاب محصول، به صورت آنلاین سفارش خود را در وب سایت فروشگاه ثبت کنید و کالای خود را در مدت زمانی بسیار کوتاه درب منزل دریافت نمایید.

 

سوالات متداول

 

بازوبند شنا چیست؟

بازوبند شنا یک وسیله کمکی برای کسانی است که قصد یادگیری شنا را دارند. این بازوبند به دلیل هوایی که در خود ذخیره می‌کند از زیرآب‌رفتن افراد جلوگیری کرده و به افراد کمک می‌کند تا سریعتر شنا را یاد بگیرند. والدینی که می‌خواهند کودکشان را به کلاس شنا بفرستند، حتما باید بازوبند شنا را خریداری نمایند.

 

در هنگام خرید بازوبند شنا باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

وسایل بادی بدنه حساس‌تری نسبت به سایر محصولات دارند و حتما باید از برند معتبر خریداری شود. اگر بازوبند شنا را از برندهای نامعتبر و غیر اصل خریداری نمایید، ممکن است در هنگام شنا با مشکل مواجه شوید. برای خرید بازوبند شنای باکیفیت، روی این لینک کلیک کنید.

 

از کجا بازوبند شنا با قیمت مناسب خریداری نماییم؟

اگر قصد خرید بازوبند شنا برای خود و یا کودکتان را دارید، کافیست روی این لینک کلیک کنید. در فروشگاه اورجینال لند، بازوبندهای شنا در طرح‌های متفاوت وجود دارد که می‌توانید با توجه به سلیقه فرزند خود، این محصول را خریداری کنید.