• Login
  • سبد خرید 0

02166121416

قایق بادی


درپوش هوای قایق بادی اینتکس

700,392 تومان

632,500 تومان

پارو آلومینیومی اینتکس 69625 intex

1,385,000 تومان

1,210,000 تومان

پارو کایاکی اینتکس کد 69629 intex

1,390,000 تومان

1,250,000 تومان


قایق بادی

قایق بادی یک محصول فوق‌العاده و بی‌نظیر برای افرادی است که از دریا و قایق رانی لذت می‌برند. در زمان سفر با خانواده و دوستان به کنار دریا، دریاچه، سد و رودخانه، شما نیاز به یک تفریح لذت‌بخش دارید که با قایق بادی می‌توانید این تفریح را به ارمغان بیاورید و لحظات خوشی را در کنار هم به ثبت برسانید. این محصول سبک و قابل حمل است و به عنوان یک قایق پرتابل شناخته می‌شود که شما می‌توانید به راحتی آن را با خود حمل کنید.

قایق بادی در ابعاد و اندازه‌های مختلف با ظرفیت متفاوت، در شرکت‌های مختلفی تولید شده‌است. هر شرکت تولید کننده دارای چندین نمونه قایق بادی تفریحی و خانوادگی با متریال جنسی مختلف است که هر کدام نسبت به ضخامت جنس خود، مختص یک مکان خاص مانند: دریا، دریاچه، سد یا رودخانه هستند. در ادامه تعدادی از شرکت‌های تولید کننده قایق بادی را معرفی کرده و درباره محصولات تولید شده آن شرکت توضیحاتی را به شما ارائه خواهیم داد.

قایق بادی یک محصول بادشو با طراحی بی‌نظیر و منحصر به‌ فرد است که دقیقا به شکل قایق های فایبرگلاس و چوبی می‌باشد؛ با این تفاوت که از ویژگی‌های خاصی نسبت به آن‌ها برخوردار است. این محصول با قابلیت باد شوندگی با وزن سبک و جدیدترین تکنولوژی روز دنیا تولید شده و مواد اولیه به کار رفته شده در تولید آن از بهترین و مرغوب‌ترین مواد اولیه با کیفیت بالا می‌باشد.

هر شرکت تولید کننده، این کالا را به شکل‌های خاص و با رنگ‌های خاصی تولید و نامگذاری کرده‌است. ممکن است یک شرکت دارای چندین نوع قایق با نام‌های مختلف باشد ولی همگی متعلق به یک برند خاص باشند که در ادامه دلیل‌ نامگذاری و رنگ‌بندی متفاوت آن‌ها را به شما توضیح خواهیم داد.

چرا هر قایق بادی با رنگ‌بندی خاص و اسم مخصوص خود شناخته می‌شود؟ در بین صحبت‌های بالا گفتیم که هر شرکت دارای چندین مدل قایق بادی است که هر مدل با رنگ و نام خود تحت برند تولید کننده شناخته می‌شود. حالا می‌خواهیم دلیل این موضوع را به شما بگوییم و آن این است که در تولیدات این محصولات از متریال جنس متفاوت با ظرفیت و امکانات متفاوت استفاده شده‌است.

تولید کنندگان بر حسب نیاز مشتری‌، تولیدات خود را با متریال ضعیف، که بیشتر مناسب استخر و آب‌های راکد و کم عمق است شروع کرده و با تولیدات بسیار قوی که مناسب رودخانه های خروشان، دریا و آب‌های عمیق است ادامه داده‌اند؛ هر کدام از  این کالاها را تماما با یک رنگ نشان داده‌اند و هر کدام را با یک نام، نامگذاری کرده‌اند. (که مدل قایق بادی را نشان می‌دهد) کما اینکه همین کالاها در ظرفیت های یک نفره تا ده نفره هم تولید شده‌است.

به طور مثال: قایق بادی اکسپلورر نارنجی رنگ با متریال ضعیفی نسبت به دیگر قایق های بادی تولید شده و مناسب آب‌های کم عمق و استخری می‌باشد که در ظرفیت های یک نفره تا سه نفره تولید شده‌است. قایق مارینر از متریال بسیار قوی تولید شده و با رنگ‌بندی سفید، خاکستری و آبی در سال 2020 تولید می‌شود که مناسب آب‌های عمیق و رودخانه‌های خروشان است که با ظرفیت های سه نفره و چهار نفره تولید شده‌است. هر دو قایق بالا از محصولات شرکت اینتکس هستند.

 

قیمت قایق بادی

قیمت قایق بادی اینتکس و قیمت قایق بادی بست وی بسیار ارزان‌تر و مقرون به صرفه‌تر از انواع قایق‌های فایبرگلاس و پلاستیکی است. تا جایی که شما می‌توانید با مبلغ بسیار کمی نسبت به قایق‌های فایبر گلاس، یک قایق بادی ارزان قیمت ولی در عین حال با کیفیت بالا تهیه نمایید. شاید همین قیمت ارزان قایق های بادی، باعث افزایش محبوبیت این محصولات در بین خانواده‌ها شده‌است که آن‌ها این محصولات را به انواع قایق‌های فایبرگلاس جاگیر و گران قیمت ترجیح می‌دهند.

خرید قایق بادی ارزان قیمت و با کیفیت بسیار مهم است که فروشگاه اینترنتی اورجینال لند ااین نیاز را برای مشتری‌های خود برطرف کرده و انواع قایق های بادی ارزان قیمت اصل و اورجینال را با مرغوب‌ترین کیفیت به فروش می‌رساند و شما می‌توانید برای خرید انواع قایق بادی ارزان حرفه‌ای به این فروشگاه اعتماد کرده و سفارش خود رو ثبت نمایید. کاربرد قایق بادی قایق بادی کاربردهای متفاوتی دارد و هر کس بسته به علایق خود از قایق بادی استفاده می‌کند.

عده‌ای از افراد قایق بادی تفریحی می‌خواهند که بتوانند به همراه دوستان و خانواده در سفرها و تفریحات خود از این محصول استفاده کنند که برای رفع این نیاز آن‌ها می‌توانند از انواع قایق بادی تفریحی اینتکس یا انواع قایق بادی تفریحی بست وی استفاده کرده و لحظات بی‌نظیری را در کنار دوستان و خانواده سپری کنند. برخی از مشتری‌ها نیاز به یک قایق بادی ماهیگیری دارند و زمان تفریح خود را با ماهیگیری سپری می‌کنند. باید گفت که برای این افراد نیز انواع قایق بادی ماهیگری اینتکس و تعدادی قایق بادی ماهیگیری بست وی تولید‌ و فراهم شده‌است تا این دسته افراد نیز در با ماهیگیری لحظات مسرت‌بخش و شادی را سپری کنند. بعضی دیگر اما عاشق هیجان هستند و به دنیال یک قایق بادی حرفه‌ای یا یک قایق بادی رفتینگ می‌گردنند تا در آب‌ها و رودخانه‌های خروشان استفاده کرده و هیجان را تجربه کنند. برای این دسته هم انواع قایق بادی حرفه‌ای اینتکس و قایق بادی حرفه‌ای بست وی تدبیر شده‌است تا این افراد نیز با قایق بادی رفتیگ حرفه‌ای لذت هیجان و بالا رفتن سطح آدرنالین خون را تجربه کنند.

 

خرید قایق بادی اصل و اورجینال

خرید قایق بادی اصل و اورجینال را می‌توانید در وب سایت اورجینال لند با ارزان‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت انجام دهید. فروشگاه اینترنتی اورجینال لند عرضه کننده انواع محصولات بادی و بیشترین تنوع قایق بادی در بین فروشگاه‌های دیگر می‌باشد و تلاش بر این دارد که قایق بادی ارزان قیمت و با کیفیت بالا را به دست شما عزیزان برساند.