• Login
  • سبد خرید 0

02166121416

فروشگاه اورجینال لند   /   محصولات   /   قایق بادی   /   قایق بادی 2 نفره اکسپلورر 200 اینتکس کد 58330 intex
خرید قایق اکسپلورر 200 اینتکس 58330 intex

قایق بادی 2 نفره اکسپلورر 200 اینتکس کد 58330 intex

Inflatable boat
0 از 0 رای
برند : اینتکس
کدکالا : 58330 intex
*** این قایق بادی کودک از ترکیب رنگ شاد و روحیه بخشی ساخته شده و نوجوانان و کودکان زیادی را جذب خود نموده است. کودک شما میتواند از این قایق بادی یک نفره در استخرهای آرام و آب های راکت استفاده کند و بهترین لحظه ها را تجربه کند.

قیمت :

1,950,000

تعداد :
قیمت نهایی :

تومان 1,950,000

  • توضیحات:

    قایق بادی 2 نفره اکسپلورر 200 اینتکس یک قایق پر کاربرد برای استفاده دو نفری یک بزرگسال و یک کودک به صورت همزمان می‌باشد که تمام نیاز شما به تفریح و شادی را بر آورده می‌کند. شما می‌توانید در روزهای خسته کننده تابستان یک مسابقه قایق سواری با دوستان خود داشته و با قایق رانی در استخرها یا سواحل حس ایده‌آلی را تجربه کنید. محصول مورد نظر مناسب تمامی سنین است که برای رده سنی کودک تا بزرگسال کاربرد دارد. بدنه آن نارنجی رنگ و کفی آن به صورت باد شونده و دو لایه می‌باشد. طراحی مناسب کفی قایق باعث شده قسمت نشیمنگاه کاربر راحتی و نرمی مناسبی داشته باشد و همچنین به دلیل تماس مستقیم با آب می‌تواند استقامت مناسبی در برابر فشار و جریان‌های آن از خود نشان دهد.
    به همراه محصول دو عدد پاروی پلاستیکی وجود دارد. پارو برای حرکت در آوردن قایق و سرعت گرفتن آن روی سطح آب کاربرد دارد به گونه‌ای که با قرار دادن آن درون آب و به حرکت در آوردن جریان آب، قایق به سمت جلو حرکت می‌کند. در طرفین قایق دو عدد جای پارو تعبیه شده‌اند که به بدنه قایق پرس شده می‌باشند. کاربران بایستی پاروها را از دو طرف درون جایگاه‌های حلقوی خود قرار داده تا در جای مناسبی قرار بگیرند و عمل پارو زدن راحت‌تر شود. در قسمت جلویی قایق یک طناب جهت هدایت قایق وجود دارد. با گرفتن طناب و کشیدن آن قایق بادی 2 نفره اکسپلورر 200 به حرکت در آمده و در نتیجه جابه‌جایی آسانی دارد. از دیگر متعلقات بسیار مهم و ضروری این کالا، پمپ باد دستی می‌باشد که در پک آن وجود دارد. به وسیله این پمپ باد، دیگر دغدغه‌ای برای خرید پمپ باد جداگانه ندارید و به دلیل راه‌اندازی آسان و نیاز نداشتن به برق، در هر موقعیت و مکانی، نیاز شما را بر طرف می‌کند. پمپ باد دستی محصول مجهز به سه نازل با اندازه‌های متفاوت است. ابتدا نازل مکمل با دریچه باد قایق را انتخاب نموده و با قرار دادن آن درون دریچه باد، تا زمانی که تمام قسمت‌های قایق بادی به طور کامل شکل بگیرند و به انعطاف‌پذیری مناسبی برسند، به پمپ زدن خود ادامه دهید.
    در صورتی که قایق بادی اکسپلورر دو نفره در اثر عوامل مختلف مانند تماس با شاخ و خار گیاهان یا دیگر مواد نوک تیز دچار صدمات جزئی شده و در نتیجه سوراخ شود می‌توانید قسمت آسیب دیده را توسط برچسب تعمیرات اینتکس درست کرده و به طور کامل تعمیر کنید. محصولات مشابه قایق بادی 2 نفره اکسپلورر 200 اینتکس با دیگر رنگ‌ها و برندها در پایین صفحه به نمایش در آمده‌اند. برای دیدن دیگر انواع قایق های بادی یک نفره، دو نفره، سه نفره و چهار نفره اینتکس می‌توانید به دسته بندی قایق بادی در وب‌سایت اورجینال اینتکس مراجعه کنید.
    فروشگاه اورجینال اینتکس نمایندگی قایق بادی اینتکس

مشخصات کلی :

برچسب ها

لوازم جانبی

لوازم جانبی

Related Products