• Login
 • سبد خرید 0

02166121416

فروشگاه اورجینال لند   /   محصولات   /   قایق بادی   /   قایق بادی اکسکروشن 4 نفره اینتکس 2022 کد intex 68324
خرید قایق بادی اکسکروشن 4 اینتکس 68324 intex

قایق بادی اکسکروشن 4 نفره اینتکس 2022 کد intex 68324

Inflatable boat
0 از 0 رای
برند : اینتکس
کدکالا : intex 68324

قیمت : 15,037,822 تومان

14,375,000

تعداد :
قیمت نهایی :

تومان 14,375,000

 • توضیحات:

  قایق بادی ۴ نفره اکسروشن اینتکس از سری قایق‌های پر مخاطب با قابلیت استفاده در تمامی آب‌ها از جمله آب‌های آرام و خروشان می‌باشد که کاربردهای متنوعی می‌تواند داشته باشد. امروزه به دلیل صنعت ماهیگیری و شور و اشتیاقی که تفریحات آبی دارند، قایق‌ های بادی فروش بالایی را به خود اختصاص داده‌اند و یک گزینه عالی برای دریا گردی و جست و جوهای آبی می‌باشند. محصول مورد نظر برای نگهداری ۴ نفر طراحی شده که ظرفیت وزنی آن نیز حداکثر ۴۰۰ کیلوگرم می‌باشد؛ بنابراین حداکثر ۴ بزرگسال می‌توانند درون آن نشسته و لحظات فراموش نشدنی را با یکدیگر تجربه کنند. درون قایق دو عدد صندلی بادی پشتی دار جایگذاری شده‌اند که محل نشستن کاربران می‌باشد. هنگام قایق رانی می‌توانید روی این صندلی‌ها نشسته و در صورتی که نشیمنگاه راحت و نرمی دارید، از محیط اطراف خود لذت ببرید.
  دو عدد پاروی آلومینیومی از تجهیزات مهم این محصول می‌باشند. پاروها وزن سبکی دارند به همین دلیل به راحتی می‌توانید آن را در دست گرفته و برای به حرکت در آوردن قایق پارو بزنید. روی بدنه قایق و در نزدیکی صندلی‌های بادی ۴ عدد جای پاروی حلقوی شکل تعبیه شده‌اند  که جهت سهولت در پارو زدن، پاروهای آلومینیومی درون آن قرار می‌گیرند و از این طریق جای ثابتی دارند. گفتنی است که دو عدد جای چوب ماهی گیری نیز روی قایق بادی قرار داده شده‌اند که برای تفریحات و خوش گذرانی‌ها بسیار ارزشمند می‌باشند. در قسمت جلویی قایق یک دستگیره محکم پلاستیکی وجود دارد که با گرفتن آن و کشیدن قایق، امکان جابه‌جایی قایق به سهولت تمام انجام می‌شود.
  بادگیری ابعاد و قسمت‌های مختلف قایق بادی در عرض چند دقیقه به وسیله پمپ باد انجام می‌شود. به همراه قایق بادی ۴ نفره اکسروشن یک پمپ باد دستی قرار داده شده است. به وسیله این پمپ باد دیگر نیازی به خرید پمپ باد مجزا ندارید و به دلیل داشتن سه نازل باد با سایزهای متفاوت برای انواع محصولات بادی کاربرد دارد. در صورت به وجود آمدن صدماتی مانند خراش‌های سطحی می‌توانید قسمت آسیب دیده را توسط برچسب تعمیرات پوشش داده تا راهی برای خروج باد وجود نداشته باشد.
  محصولات مشابه قایق بادی ۴ نفره اکسروشن اینتکس با دیگر رنگ‌ها و امکانات مختلف در پایین صفحه به نمایش در آمده‌اند. برای بازدید از دیگر قایق های بادی یک نفره، دو نفره و چند نفره می‌توانید به دسته بندی قایق بادی در وب‌سایت اورجینال اینتکس مراجعه کنید.
  فروشگاه اورجینال اینتکس نمایندگی قایق بادی اینتکس

مشخصات کلی :

برچسب ها

لوازم جانبی

لوازم جانبی

Related Products

محصولات مرتبط

محصولات مشابه

Related Products