• Login
  • سبد خرید 0

02166121416

پمپ های بادی اینتکس


پمپ باد برقی اینتکس کد 66620 intex

1,313,608 تومان

1,250,000 تومان

پمپ باد برقی اینتایم کد Rg-108

1,170,305 تومان

799,000 تومان


پمپ بادی چیست؟

پمپ باد محصولات بادی یا همان تلمبه باد محصولات بادی یکی از کالاهایی است که در کنار هر وسیله بادی نیاز است تا بتوانید به وسیله آن محصول خود را باد کرده و استفاده کنید. پمپ باد محصولات بادی دارای برندهای مختلف است و هر کارخانه تولیدی محصولات بادی، یک نمونه پمپ باد محصول این وسایل را تولید کرده‌است که البته از نظر ساختاری، تمام این پمپ های باد تقریبا یکسان بوده و ساختار یکسانی دارند. فقط در جزئیات، ساخت و نصب تفاوت‌های اندکی با یکدیگر دارند که در ادامه در ارتباط با این جزئیات به شما توضیح خواهیم داد. پمپ های بادی محصولات اینتکس دارای مدل‌های مختلف با کارایی‌ متفاوتی هستند.

در نظر داشته باشید که انواع تلمبه برقی اینتکس و تلمبه دستی اینتکس فقط برای محصولات بادی که دارای سوپاپ و پستونکی هستند استفاده می‌شود. برای استفاده‌هایی از قبیل: باد کردن چرخ ماشین و دوچرخه کارایی ندارند.

 

انواع برند پمپ بادی

همانطور که گفته‌شد هر پمپ بادی دارای یک برند خاص بوده و شرکت‌های بزرگ تولید کننده محصولات بادی در کنار تولیدات خود، برای رفع نیاز مشتری شروع به تولید انواع پمپ باد محصولات بادی کرده‌اند. در ادامه چند شرکت بزرگ را در ارتباط به تولید پمپ بادی به شما معرفی خواهیم کرد تا با آن‌ها بیشتر آشنا شوید.

 

پمپ باد اینتکس

اینتکس یکی از پیشتازان در تولید پمپ باد محصولات بادی و دیگر لوازم جانبی محصولات بادی است.

شرکت اینتکس با تولید انواع پمپ باد دستی اینتکس و پمپ باد برقی اینتکس خود را در زمینه این محصولات مطرح کرده و رفته رفته با گسترش نیاز مشتری‌ شروع به انواع دیگر این محصول با کارایی‌ متفاوت کرد. اینتکس پمپ باد پایی، پمپ باد فندکی ماشین و پمپ باد باطری خور را نیز بعدها تولید کرد تا در همه حال و در هر کجا مشتریان بتوانند از محصولات بادی این شرکت بزرگ استفاده کنند.

 

انواع پمپ باد اینتکس

شرکت اینتکس انواع پمپ باد را تولید کرده و در این رابطه یکی از پیشتازان در تولید پمپ باد می‌باشد. پمپ بادی اینتکس به حدی معروف است که در سرتاسر جهان خریداران زیادی را به خود اختصاص داده است. در ادامه به بررسی انواع پمپ های باد شرکت اینتکس می‌پردازیم.

 

پمپ باد دستی اینتکس

تلمبه باد دستی اینتکس در ابعاد و سایزهای مختلفی برای مشتریان، بسته به نیاز آن‌ها تولید شده‌است. پمپ باد دستی اینتکس همانطور که از اسمش پیداست به صورت دستی کار می‌کند و جزو پرفروش‌ترین محصولات اینتکس است. پمپ باد دستی محصولات بادی یک ساختار ساده دارد و شامل مخزن هوا، دسته تلمبه، لوله رابط و نازل پمپ باد می‌شود که با یک ترفند ساده شرکت اینتکس این محصولات را به پمپ‌های باد دوبل تبدیل کرده‌است.

پمپ باد دستی کوچک ساختار ساده‌ای دارد که همین ویژگی نظر خریداران را به خود جذب کرده است. مهم‌ترین نکته پمپ باد دستی اینتکس این است که لوله هوا با مخزن پمپ به صورت نری و مادگی به هم متصل می‌شوند.

 

پمپ باد سوزنی اینتکس

این تلمبه دستی اینتکس که به تلمبه سوزنی یا تلمبه موشکی معروف است، دارای شکل و شمایل موشکی مانند بوده و دارای یک نازل باد می‌باشد. این محصول کوچک‌ترین پمپ باد اینتکس است و برای محصولات کوچک تولید شده‌است.

 

پمپ باد دستی متوسط اینتکس

این پمپ باد از پرفروش‌ترین محصولات اینتکس است که به راحتی می‌توان آن را با خود حمل کرد. پمپ باد دستی متوسط اینتکس دارای 3 عدد نازل است و برای تمام محصولات بادی اینتکس می‌توان از آن استفاده کرد.

 

پمپ باد دستی بزرگ اینتکس

پمپ باد بزرگ اینتکس دارای حجم باد بیشتری نسبت به پمپ باد سوزنی و پمپ باد متوسط اینتکس است و برای تمام محصولات بادی مناسب است. پمپ باد دستی بزرگ دارای چند نازل باد با سایزهای متفاوت است که برای تمام لوازم بادی مناسب می‌باشد و اگر یک عدد از این پمپ باد را داشته باشید دیگر نیازی به هیچ پمپ دیگری ندارید.

 

پمپ باد دستی دوبل اینتکس

پمپ باد دوبل دستی اینتکس علاوه بر اینکه دارای حجم باد بیشتری نسبت به بقیه پمپ های دستی اینتکس است، دارای باد معکوس برای تخلیه هوای محصولات بادی نیز هست. پمپ باد دوبل اینتکس هم محصول را باد می‌کند و هم آن را تخلیه باد می‌کند؛ کافی‌ است فقط لوله هوا را به قسمت پشتی مخرن پمپ باد دوبل اینتکس وصل کنید و به صورت عادی تلمبه بزنید تا هوای درون محصول را برای شما تخلیه کند.

 

پمپ باد پایی اینتکس

پمپ پایی اینتکس برای افرادی تولید شده‌است که نیاز به یک پمپ باد محصولات بادی آسان و ارزان قیمت دارند که عملیات باد کردن و تخلیه هوا را انجام داد. پمپ باد پایی اینتکس دارای 2 سایز بزرگ و کوچک است که هر دو عملیات باد کردن و تخلیه باد را انجام می‌دهند و فقط از نظر حجم باد با هم تفاوت دارند. از راحت‌ترین مدل‌های پمپ باد است که با سبکی خاص تولید شده و دارای 3 نازل پمپ که مناسب انواع محصولات بادی است‌. پمپ پایی اینتکس کوچک دارای بسته‌بندی پلاستیکی است و پمپ پایی اینتکس بزرگ دارای بسته‌بندی کارتنی است.

 

پمپ باد برقی اینتکس

تلمبه برقی اینتکس تولید شده‌است تا کار را برای مصرف کنندگان لوازم بادی راحت‌تر کند. پمپ باد برقی اینتکس در چند سایز مختلف تولید شده‌است که هر سایز دارای ویژگی‌ها و کارایی‌های مخصوص به خود است. پمپ باد برقی اینتکس با برق شهری و خانگی 220 ولت کار می‌کند و دارای ۲ حالت دمنده و مکنده است. محصولات بادی را در هر سایز و ابعادی باد و تخلیه می‌کند. اشخاصی که تمایل دارند کالای خریداری شده خود را توسط پمپ بادی، پر از باد کنند در نظر داشته بلشند حتما از پمپ اصلی استفاده نمایند و هیچگاه از پمپ‌های دیگر محصولات استفاده نکنند‌ زیرا ممکن است فشار هوایی که از دستگاه خارج می‌شود تنظیم نباشد و به کالا آسیب برساند.

 

پمپ باد برقی اینتکس سایز کوچک

پمپ باد برقی اینتکس کوچک از نظر فروش در کنار پمپ باد دستی متوسط قرار دارد و جزو پرفروش‌ترین‌های اینتکس است. تلمبه باد برقی اینتکس با ابعاد کوچک به راحتی در کیف جا می‌گیرد و می‌توانید آن را با خود حمل کنید. این محصول دارای 3 عدد نازل باد متفاوت است و برای تمام محصولات بادی کاربرد دارد؛ همچنین این کالا دارای 2 حالت دمنده و مکنده باد می‌باشد. در نظر داشته باشید که این محصول فقط برای باد کردن محصولات شرکت اینتکس تولید شده است لذا هیچگاه جهت باد کردن مواردی همچون لاستیک‌ ماشین از آن استفاده نکنید.

 

پمپ باد برقی اینتکس سایز متوسط

تلمبه برقی متوسط نسبت به پمپ باد برقی کوچک از حجم باد، پرتاب باد و قدرت موتوری بیشتری برخوردار است که معمولا برای محصولات بادی بزرگ و شرکت‌هایی که تعداد محصولات بادی زیادی دارند استفاده می‌شود. پمپ باد برقی اینتکس دارای 3 عدد نازل باد است و توانایی دمندگی و مکندگی هوا را به صورت هم زمان دارد. در بسته‌بندی این کالا علاوه بر نازل باد یک عدد شلنگی هوا نیز تعبیه شده‌است تا اگر محصولی دارای دریچه باد داخلی هم باشد بتوانید به راحتی به وسیله شلنگ رابط آن را باد کنید.

 

پمپ باد برقی اینتکس بزرگ

این محصول بزرگ‌ترین و قدرتمندترین پمپ باد برقی اینتکس است که از نظر کارایی و توان، بسیار قوی‌تر نسبت به دیگر پمپ های برقی اینتکس است. این کالا برای شرکت‌هایی که محصولات بادی بزرگ و تعداد بالا دارند‌ به کار گرفته می‌شود. این کالا علاوه بر اینکه با برق 220 ولت شهری استفاده می‌شود، با برق 12 ولت و فندکی ماشین نیز قابل استفاده‌است.

پمپ باد برقی اینتکس سایز بزرگ علاوه بر 3 عدد نازل باد برای محصولات بادی اینتکس، یک عدد سوزنی توپ نیز به همراه دارد که می‌توان از آن برای باد کردن توپ‌های فوتبالی نیز استفاده کرد. در بسته‌بندی این محصول یک عدد لوله یا شلنگی رابط هوا نیز قرار گرفته، تا در صورتی که دریچه هوای محصول داخلی باشد بتوانید از این لوله رابط هوا استفاده کنید.

 

پمپ باد فندکی اینتکس

پمپ فندکی اینتکس یکی از محصولات خاص و منحصر به فرد این شرکت بزرگ می‌باشد که با توجه به نیاز مصرف کنندگان محصولات بادی برای کمپینگ‌ها و مسافرت‌ها تولید شده‌است. این پمپ باد دارای 3 عدد نازل باد با سایزهای مختلف می‌باشد و برای تمام محصولات بادی مناسب است.

پمپ باد فندکی اینتکس دارای یک عدد آدابتور بر روی خود است و با برق 12 ولت یا باطری ماشین کار می‌کند و در سفرها کارایی بسیار بالایی دارد. تنها کافی‌ است آن را به قسمت فندکی ماشین متصل کنید تا شروع به کار کرده و محصول شما را باد یا تخلیه کند. برای مسافرت و زمانی که به برق خانگی دسترسی ندارید این کالا بسیار کاربردی است که در مدت زمان کمی به راحتی محصول شما را نصب و راه‌اندازی می‌کند.

 

پمپ باد برقی فندکی اینتکس

این دسته از پمپ‌ های باد اینتکس به عبارتی کامل‌تر و جامع‌تر هستند و با خرید یک مدل پمپ باد شما هم پمپ باد برقی اینتکس را در اختیار دارید و هم پمپ باد فندکی اینتکس را تا در زمان‌هایی که در منزل یا مکان‌هایی هستید که دسترسی به برق 220 ولت دارید بتوانید از مدل پمپ برقی استفاده کنید و زمان‌هایی که در مسافرت، تفریح و گردش به سر می‌برید بتوانید از پمپ باد فندکی استفاده کنید. پمپ باد برقی فندکی اینتکس دارای 2 عدد رابط می‌باشد که یکی به برق 220 ولت شهری متصل می‌شود و دیگری قابلیت اتصال به فندکی ماشین را دارد. پمپ برقی فندکی اینتکس نیز مانند دیگر پمپ های برقی دارای 3 عدد نازل پمپ باد است و قابلیت باد کردن و تخلیه هوای محصولات بادی را دارد.

بسته‌بندی این محصول بسیار سبک و کم حجم است؛ به راحتی می‌توانید آن را با خود حمل کرده و در هر کجا که نیاز به یک پمپ برقی فندکی اینتکس دارید استفاده کنید. این پمپ که به مینی کمپروسور معروف است می‌تواند به آسانی گازها را به صورت متراکم درآورد. به همین علت یکی  از پرطرفدارترین پمپ بادی‌ها است.

 

قیمت پمپ باد کوچک برقی

چون کمپانی‌ها و مجموعه‌های مختلفی در حال تولید پمپ‌های بادی هستند به همین علت قیمت‌ آن‌ها متفاوت خواهد بود. همچنین به علت نوسانی که بر بازار خرید و فروش محصولات برقی حاکم است قیمت این پمپ‌ها همواره در حال تغییر می‌باشد.

 

پمپ باد برقی 220 ولت

گاهی اوقات استفاده از پمپ‌های دستی جهت باد کردن استخرهای بزرگ بادی یا قایق‌ها که حجم زیادی از هوا را نیاز دارند کار آسانی نیست. به همین علت مجموعه‌های تولید کننده پمپ بادی با ساختن پمپ برقی این مشکل را بر طرف کردند. پمپ‌های اولیه که غالبا نیاز به مبدل داشتند اما پمپ باد برقی ۲۲۰ ولت می‌تواند با جریان برق عادی و بدون نیاز به تبدیل‌گر به آسانی کار کند. یعنی می‌توانید به آسانی آن را به برق متصل کنید و محصول خریداری شده اعم از استخر، تشک و.‌.. را نصب نمایید. این پمپ توانایی دارد که در هر دقیقه ۷۰۰ لیتر هوا را تولید کند پس برخلاف پمپ بادی دستی در زمان بسیار کم تشک، استخر و ... را دایر خواهد کرد. بنابراین سعی کنید در هنگام خرید پمپ باد دستی  یا برقی از مقدار خروجی هوا را بسنجید و متناسب با آن خرید نمایید.

 

قیمت پمپ باد دستی اینتکس

چون پمپ‌های دستی در سایز و اندازه‌های مختلفی در حال تولید می‌باشد، بدیهی است که قیمت‌ها متغیر و متفاوتی را دارا باشند. از این رو در هنگام خرید باید با فروشنده در مورد کالایی که میخواهید با این پمپ، باد کنید  صحبت نمایید تا طیف قیمت پمپ باد دستی را برایتان توضیح دهد. جالب است بدانید در میان تمام محصولات اینتکس و دیگر کمپانی‌ها پمپ باد کوچک دستی بیشترین تقاضا را به خود اختصاص داده است. زیرا با وزن و حجم کمی که دارد به آسانی قابل حمل است. بنابراین هنگام مسافرت‌ها از این پمپ جهت باد کردن تشک و.‌..استفاده خواهد شد.  ورزشکارانی که علاقمند به قایق سواری بر روی آب‌ هستند با استفاده از این پمپ می‌توانند به آسانی و در هر منطقه‌ایی قایق خود را باد کنند و از قایق سواری لذت ببرند.

 

سوالات متداول

 

پمپ بادی اینتکس چیست؟

اینتکس یکی از معتبرترین شرکت‌های تولیدکننده پمپ باد محصولات بادی است. این شرکت به دلیل تولید انواع پمپ باد دستی و برقی باکیفیت طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده‌است.

 

پمپ بادی اینتکس چند نوع دارد؟

شرکت اینتکس انواع مختلفی از پمپ‌بادها را تولید و روانه بازار می‌کند. پمپ باد دستی در اندازه‌های متوسط و بزرگ، پمپ بادی سوزنی، پایی، پمپ بادی برفی در سایزهای کوچک، متوسط و بزرگ، پمپ باد فندکی و برقی فندکی از جمله پمپ‌‌های بادی تولیدشده توسط اینتکس هستند. برای اطلاعات بیشتر درمورد این پمپ بادها روی این لینک کلیک کنید.

 

پمپ بادی اینتکس را از کجا خریداری نماییم؟

پمپ بادی اینتکس در انواع مختلفی تولید و ساخته می‌شود. شما می‌توانید با توجه به نیاز خود، پمپ بادی اینتکس را از اورجینال لند با قیمت مناسب خریداری نمایید.