• Login
  • سبد خرید 0

02166121416

فروشگاه اورجینال لند   /   محصولات   /   پمپ های بادی اینتکس   /   پمپ باد دستی دوبل بست وی سایز 2 کد 62003 Bestway
پمپ باد دستی دوبل متوسط بست وی 62003 Bestway - اورجینال اینتکس

پمپ باد دستی دوبل بست وی سایز 2 کد 62003 Bestway

Manual air pump
0 از 0 رای
برند : بست وی
کدکالا : 62003 Bestway

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

  • توضیحات:

    پمپ باد دستی دوبل بست وی سایز 2 کد 62003 bestway از تجهیزات ضروری برای گشت و گذارها می‌باشد که به دلیل ماندگاری بالای آن می‌توانید تا همیشه از قابلیت‌هایش استفاده کنید. این پمپ باد سایزی نسبتا بزرگ دارد که ارتفاع آن 36 سانتی‌متر است. به این دلیل پمپ باد دستی بست وی، دوبل خوانده می‌شود که می‌تواند در هر حرکت بالا و پایین باد تولید کند. دو صفحه مستطیلی کوچک در زیر پمپ دستی ساخته شده‌اند که هنگام قرار دادن پمپ باد روی زمین این صفحه‌ها روی زمین قرار می‌گیرند. شلنگ پمپ باد به دلیل پلاستیکی بودن و داشتن جنسی نرم می‌تواند به راحتی دور خود پیچ بخورد و به هر طرف خم شود. این قابلیت باعث شده شما راحت‌تر بتوانید شلنگ را به محصول بادی متصل نموده و پمپ بزنید. نازل‌های محصول به تعداد سه عدد و متصل به هم می‌باشند که به وسیله آن‌ها امکان باد کردن هر نوع وسیله بادی از برندهای مختلف امکان پذیر می‌باشد. با خرید پمپ باد دستی ارزان قیمت می‌توانید قایق های بادی، تشک های بادی مسافرتی، استخر های بادی و بسیاری از کالاهای دیگر را در کم‌تر از 5 دقیقه بادگیری کرده و از آن استفاده کنید.
    افرادی که وسایل مختلف تفریحی را برای کمپینگ‌های خود تهیه کرده‌اند می‌توانند با همراه داشتن پمپ باد دوبل بست وی بدون نیاز داشتن به برق، کالاهای تفریحی خود را آماده برای بازی‌ها و تفریحات کنند. برای استفاده از محصول تنها لازم است که ضامن را به سمت بالا و پایین با سرعتی مناسب حرکت دهید. به این دلیل که محصول دوبل می‌باشد زحمت شما هنگام پمپاژ نیز کم‌تر شده و مدت باد کردن هر محصولی به نصف کاهش می‌یابد. وزن پمپ باد دستی 0/5 کیلوگرم می‌باشد تا شما برای بلند کردن و حمل کردن آن مشکلی نداشته باشید. همچنین به دلیل داشتن جنسی پلاستیکی، بدنه‌ای ضد آب دارد و دچار پوسیدگی یا زنگ زدگی نمی‌شود. زمانی که نازل پمپ را درون پستونک باد محصول قرار می‌دهید، باد تولیدی با فشاری قوی وارد محفظه شده و آن را حجیم و متورم می‌کند. با پر شدن محصول تا حد گنجایش می‌توانید نازل را از آن جدا نموده و پستونک باد آن را محکم ببندید.
    محصولات مشابه پمپ باد دستی دوبل بست وی سایز 2 کد 62003 bestway با سایزهای کوچک‌تر یا بزرگ‌تر و با تضمین کیفیت بالا در پایین صفحه در قسمت محصولات مشابه به نمایش در آمده‌اند. برای دیدن دیگر مدل پمپ های باد دستی و برقی با نازل‌ترین قیمت می‌توانید به دسته بندی پمپ باد مراجعه نمایید.
    فروشگاه اورجینال اینتکس نمایندگی پمپ باد دستی

مشخصات کلی :

تعداد نازل 3 عدد -
نوع پمپ دستی -
ارتفاع 36 سانتی متر -
سایر ویژگی ها مناسب استفاده در خانه و مسافرت
راه اندازی و استفاده ساده
پر توان و سبک
مناسب تمامی لوازم بادی -
برچسب ها

لوازم جانبی

لوازم جانبی

Related Products