• Login
 • سبد خرید 0

02146292370

فروشگاه اورجینال لند   /   محصولات   /   پمپ های بادی اینتکس   /   پمپ باد پدالی متوسط دوکاره بست وی کد 62004 Bestway
پمپ باد پدالی متوسط دوکاره بست وی کد 62004 Bestway

پمپ باد پدالی متوسط دوکاره بست وی کد 62004 Bestway

Pedal air pump
0 از 0 رای
برند : بست وی
کدکالا : 62004 Bestway

قیمت : 406,000 تومان

348,000

تعداد :
قیمت نهایی :

تومان 348,000

 • توضیحات:

  پمپ باد پدالی متوسط دوکاره بست وی کد 62004 bestway کمی بزرگ‌تر از نمونه قبلی خود می‌باشد که در سایز متوسط ساخته شده و برای لوازم بادی کوچک تا نسبتا بزرگ کاربرد دارد. پمپ باد بست وی دو‌ محفظه باد جهت اتصال به شلنگ پمپ دارد که هر کدام کاری متفاوت را انجام می‌دهند. یک سر شلنگ به محفظه باد و سر دیگر به نازل اتصال می‌یابد. نازل محصول به تعداد سه عدد و متصل به هم می‌باشند که با وجود این سه نازل، استفاده پمپ باد پدالی در مکان‌های گوناگون افزایش یافته است. محصول مورد نظر ساخت برند بست وی می‌باشد که از امتیازها و مزیت‌های بسیاری برخوردار می‌باشد. از ویژگی‌های مثبت پمپ پایی ارزان قیمت می‌توان گفت که وزنی کم و 0/5 کیلوگرمی دارد به همین دلیل می‌توانید آن را با خود به تمامی مکان‌ها ببرید. پمپ باد دو کاره بست وی برای راه‌اندازی بسیاری از وسایل از جمله تخت های بادی، استخر های بادی و شناورها مناسب بوده و برای اتمام کار خود تنها به 5 دقیقه زمان نیاز دارد. پمپ باد بست وی دو کاره طول 28 سانتی و عرض 19 سانتی دارد. شلنگ آن نیز به راحتی جمع شده و می‌توانید آن را پیچ دهید. با این قابلیت و حجم کمی که پمپ پدالی دارد، مطمئنا برای جابه‌جایی و جایگذاری در جاهای مختلف مشکلی نخواهید داشت و بهترین گرینه برای استفاده درون منزل یا بیرون می‌باشد.
  پمپ برقی برای روشن شدن به برق نیاز دارد بنابراین ممکن است هرجایی نتوانید آن را با خود ببرید. در این شرایط با خرید پمپ باد بست وی ارزان می‌توانید بدون دردسر و بدون داشتن تجهیزات خاصی هر چند تعداد وسیله بادی را باد کرده و از آن استفاده کنید.
  زمانی که شما با فشار پاهای خود شروع به پمپ زدن می‌کنید، باد تولیدی ابتدا وارد شلنگ شده و از آنجا به سمت نازل باد و سپس پستونک باد محصول هدایت می‌شود. برای خالی کردن باد کالا تنها لازم است جای شلنگ را عوض کرده و به محفظه هوای دیگر متصل کنید. در این حالت نیز با پمپ زدن، باد محفظه محصول بادی توسط مکش پمپ خالی می‌شود و محصول نیز برای جمع‌آوری آماده است.
  محصولات مشابه پمپ باد پدالی متوسط دو کاره بست وی کد 62004 bestway با دیگر ابعاد در قسمت محصولات مشابه و در زیر همین صفحه برای شما به نمایش در آمده‌اند. در صورت نیاز به دیگر مدل پمپ های باد مانند پمپ باد برقی و دستی می‌توانید به دسته بندی پمپ باد مراجعه کنید.
  فروشگاه اورجینال اینتکس نمایندگی پمپ باد بست وی

مشخصات کلی :

نوع پمپ پدالی -
تعداد نازل 3 عدد -
عرض 14 سانتی متر -
طول 28 سانتی متر -
سایر ویژگی ها دارای 3 نازل باد
مناسب تمامی لوازم بادی
مناسب مسافرت ها
پر توان و با قابلیت زیاد -
برچسب ها

لوازم جانبی

لوازم جانبی

Related Products