• Login
  • سبد خرید 0

02166121416

فروشگاه اورجینال لند   /   محصولات   /   قایق بادی   /   کایاک بادی 1 نفره چلنجر اینتکس کد intex 68305
قیمت کایاک بادی اینتکس یک نفره 68305 intex

کایاک بادی 1 نفره چلنجر اینتکس کد intex 68305

Inflatable boat
0 از 0 رای
برند : اینتکس
کدکالا : intex 68305

قیمت : 6,200,000 تومان

5,750,000

تعداد :
قیمت نهایی :

تومان 5,750,000

  • توضیحات:

    قایق بادی کایاک ۱ نفره چلنجر اینتکس محصولی عالی برای دوستداران و فعالان در زمینه ورزش قایق رانی می‌باشد که کیفیت فوق‌العاده مناسبی داشته و در سوق دادن شما به مهارت و یادگیری آسان بسیار موثر است. قایق ران‌ها می‌توانند برای تمرینات و تفریحات خود قایق بادی چلنجر را با قیمتی مقرون به صرفه خریداری نموده و در آب‌های خروشان و آزاد قایق رانی کنند. ترکیب رنگ سبز و سیاه امتیازی برای جلب نظر کاربران بوده زیرا مورد پسند خانم‌ها و آقایان می‌باشد. درون قایق بادی یک عدد صندلی بادی پشتی دار گنجانده شده که توسط آن پیمودن مسیرهای طولانی راحت‌تر می‌شود. صندلی بادی محصول قابل تنظیم می‌باشد که حداکثر یک بزرگسال می‌تواند روی آن بنشیند.
    در قسمت جلویی قایق بادی کایاک ۱ نفره یک توری بار برای ذخیره سازی وجود دارد تا شما بتوانید وسایل مورد نیاز خود را زیر آن جایگذاری کنید. پارو از مهم‌ترین لوازم برای قایق سواری است به همین دلیل به همراه قایق بادی کایاک چلنجر یک پاروی آلومینیومی دو طرفه نیز عرضه می‌شود. با پارو زدن حین نشستن درون قایق می‌توانید به قایق حرکت داده و در صورت نیاز تغییر جهت دهید. از دیگر متعلقات مهم محصول یک پمپ باد دستی می‌باشد. برای باد کردن قایق ابتدا پمپ باد را روی زمین گذاشته و با پاهای خود آن را نگه دارید. سپس شلنگ پمپ باد را درون دریچه باد قایق قرار داده و عمل پمپ زدن را شروع کنید. باد قایق باید به حد نساب برسد به گونه‌ای که زیاد سفت نشده و همچنین قسمت‌های مختلف آن کاملا پر از باد شوند.
    در صورت ضربه دیدن یا به وجود آمدن نشتی باد به صورت جزئی در قسمت‌های مختلف محصولات بادی می‌توانید آن را بدون صرف هزینه گزاف و توسط برچسب تعمیرات، تعمیر کنید. برچسب تعمیرات اینتکس از جنس خود محصول می‌باشد به همین دلیل سد محکمی برای ممانعت از خروج باد می‌باشد. محصولات مشابه قایق بادی کایاک ۱ نفره چلنجر اینتکس با دیگر رنگ‌ها و تجهیزات مختلف در پایین صفحه به نمایش در آمده‌اند. برای بازدید از دیگر قایق‌های بادی یک نفره، دو نفره یا چند نفره می‌توانید به دسته بندی قایق بادی مراجعه کنید.
    فروشگاه اورجینال اینتکس نمایندگی قایق بادی اینتکس

مشخصات کلی :

برچسب ها

لوازم جانبی

لوازم جانبی

Related Products

محصولات مرتبط

محصولات مشابه

Related Products