• Login
 • سبد خرید 0

02166121416

فروشگاه اورجینال لند   /   محصولات   /   تشک بادی   /   بالش بادی و گردنی بادی مسافرتی   /   بالش بادی دورگردنی اینتکس کد 68675 intex
خرید بالش بادی دور گردنی اینتکس 68675 intex

بالش بادی دورگردنی اینتکس کد 68675 intex

Air travel pillow
0 از 0 رای
برند : اینتکس
کدکالا : 68675 intex
ابعاد کالا : 36*30*10 سانتی متر

ناموجــود

 • توضیحات:

  بالش بادی دورگردنی اینتکس کد 68675 intex مناسب برای بزرگسالان می‌باشد که توسط برند معتبر اینتکس به صورت حرفه‌ای طراحی شده است.
  نقد و بررسی بالش بادی دورگردنی اینتکس کد 68675 intex
  بالش بادی مسافرتی دارای یک سطح مخملی با بدنه‌ای مشکی رنگ می‌باشد که برای آن دسته از سفرهای طولانی با ماشین و هواپیما مناسب شده است. افرادی که از گردن درد و دیسک گردن رنج می‌برند می‌توانند از بالش بادی دورگردنی اینتکس کد 68675 intex استفاده نموده تا ساعت‌های زیادی را بدون خستگی و احساس درد رانندگی کنند. این محصول برای استفاده بسیار آسان بوده و به دلیل نرمی و انعطاف‌پذیری بالا، گردن و سر شما را در حالت مناسبی نگه می‌دارد. جنس بالش بادی گردنی 68675 اینتکس از PVC بوده که دارای یک سوپاپ هوا می‌باشد. برای باد کردن بالش بادی دورگردنی بایستی از پمپ های باد دستی یا برقی استفاده نمایید. با استفاده از این محصول مهارت شما هنگام رانندگی و همچنین هماهنگی دست و چشم‌ها افزایش یافته و سفری بی خطر را برای افراد تضمین می‌کند. در صورت ایجاد خراش یا سوراخ شدن‌های کوچک و جزئی می‌توانید توسط برچسب تعمیرات آن را تعمیر کرده و مجددا استفاده کنید.
  قیمت و خرید بالش بادی دورگردنی اینتکس کد 68675 intex
  قیمت ارزان و مناسب بالش دورگردنی مسافرتی اینتکس باعث شده افراد تمایل خرید داشته باشند و محصول مورد نظر خود را با بهترین قیمت خریداری کنند. برای خرید بالش بادی دورگردنی اینتکس کد 68675 intex و دیدن دیگر بالش های بادی می‌توانید به دسته بندی بالش بادی و گردنی بادی مسافرتی مراجعه کنید.

مشخصات کلی :

برچسب ها

لوازم جانبی

لوازم جانبی

Related Products