• Login
  • سبد خرید 0

02146292370

فروشگاه اورجینال لند   /   محصولات   /   تخت بادی   /   تخت بادی مسافرتی یک نفره بست وی کد 67628 Bestway
خرید تخت بادی یک نفره ارزان قیمت 67628 bestway

تخت بادی مسافرتی یک نفره بست وی کد 67628 Bestway

Inflatable bed
0 از 0 رای
برند : بست وی
کدکالا : 67628 Bestway

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

  • توضیحات:

    تخت بادی مسافرتی یک نفره بست وی با ارگونومی بسیار راحت و ساده مناسب برای استراحت‌های موقت و رفع خستگی روزانه است که هر خانه‌ای به یک نمونه از آن نیاز دارد. خرید تخت بادی مسافرتی بسیار آسان و با قیمتی کم امکان پذیر است. این محصول به دلیل ابعاد خود، حداکثر یک فرد بزرگسال را می‌تواند بر روی خود جای دهد. کاربران تا سقف ۱۵۰ کیلوگرم با خیالی آسوده می‌توانند روی تخت بادی بست وی دراز کشیده و ریلکس کنند. در قسمت فوقانی تخت بادی ارزان قیمت یک بالش بادی سرخود تعبیه شده است؛ به وسیله این طراحی منحصربه‌فرد، برای خوابیدن دیگر نیازی به بالش هم نداشته و با کم‌ترین تجهیزات، اسباب خوابیدن شما فراهم می‌شود. با خرید تخت بادی مسافرتی و باد کردن آن، قسمت بالش تخت نیز به طور خودکار پر از باد شده و به شکل یک بالش بادی در می‌آید. وزن بسته بندی تخت خواب بادی یک نفره ۵.۶۴ کیلوگرم است. به دلیل برخورداری از وزن کم و پر تابل بودن، شرایط حمل و نقل آسان محصول نیز وجود دارد؛ به همین دلیل هنگام مسافرت‌ها با همراه داشتن تخت بادی، دیگر دغدغه تهیه یک جا یا مکان برای شب گذرانی را ندارید. جهت بلند کردن و جابه‌جایی ساده محصول به همراه آن یک ساک حمل مخصوص نیز عرضه می‌شود. ساک مخصوص دارای دو بند است که با گرفتن آن می‌توانید جای خواب خود را با کم‌ترین وزن در دست گرفته و به سمت مقصد حرکت کنید.
    طول تخت بادی ۱۹۱ سانتی‌متر و عرض آن ۹۷ سانت می‌باشد. ارتفاع تخت نیز ۴۶ سانتی‌متر می‌باشد که حتی افراد مسن و کودکان نیز می‌توانند به آسانی به بالای تخت رفته یا از آن پایین آیند. جنس بدنه تخت از PVC با روکش ضخیم جیر می‌باشد. محصول شما مقاومت عالی دارد زیرا مواد اولیه در ساخت آن به صورت درجه یک و اورجینال می‌باشند تا در طول سال‌های متوالی ویژگی خود را حفظ کند. در صورت به وجود آمدن خراش‌های کوچک یا سوراخ شدن بدنه تخت بادی مسافرتی ارزان قیمت، امکان استفاده دوباره از آن توسط برچسب تعمیرات فراهم می‌شود.
    محصول شما دارای پمپ باد برقی متصل به بدنه خود است که به وسیله آن دیگر نیازی به خرید پمپ باد جداگانه ندارید. این پمپ باد با سرعت مناسب هوا را پمپاژ کرده و در عرض حداکثر ۲ دقیقه تمام ابعاد تخت بادی را به صورت خودکار پر از باد می‌کند. محصولات مشابه تخت بادی مسافرتی یک نفره بست وی با کیفیت‌های فوق‌العاده و ابعاد متنوع در پایین صفحه به نمایش در آمده‌اند. برای خرید تخت بادی بست وی و سفارش آسان آن می‌توانید به دسته بندی تخت بادی مراجعه کنید.
    فروشگاه اورجینال لند فروشنده انواع تخت بادی اورجینال اینتکس و اورجینال بست وی

مشخصات کلی :

برچسب ها

لوازم جانبی

لوازم جانبی

Related Products

محصولات مرتبط

محصولات مشابه

Related Products