• Login
  • سبد خرید 0

02146292370

فروشگاه اورجینال لند   /   محصولات   /   تخت بادی   /   تخت خواب بادی دو نفره ارتفاع 42 بست وی کد 67696 Bestwat
تخت خواب بادی دو نفره بالش دار بست وی 67696 bestway

تخت خواب بادی دو نفره ارتفاع 42 بست وی کد 67696 Bestwat

Inflatable bed
0 از 0 رای
برند : بست وی
کدکالا : 67696 Bestwat

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

  • توضیحات:

    تخت خواب بادی دو نفره ارتفاع ۴۲ بست وی از دیگر نمونه‌های پر فروش تخت های بادی دو نفره است که طرفداران بی شماری دارد. این محصول به رنگ شیری با قابلیت ست شدن با اکثر وسایل خانه است که می‌توانید آن را به منظور استفاده موقت یا دائمی خریداری نمایید. افرادی که دارای مشکلات آرتروز هستند خرید تخت بادی با هزینه‌ای بسیار کم، یک روش موثر در درمان و بهتر شدن بیماری آن‌ها محسوب شده و باعث بهبود کیفیت خواب آن‌ها می‌شود. تخت خواب بادی ارتفاع ۴۲، حجم و بسته بندی بسیار کوچکی دارد به طوری که هنگام باز کردن و پهن کردن، به شکل و اندازه یک تخت معمولی در می‌آید. حداکثر دو فرد بالغ و بزرگسال با راحتی کامل می‌توانند روی این تخت خوابیده و خستگی را از تن خود بیرون کنند. تخت بادی دو نفره ارزان قیمت بست وی برای استفاده در اتاق خواب‌ها و دیگر مکان‌های رو بسته بهترین کارایی را دارد. همچنین اگر مایل باشید می‌توانید تخت بادی خود را درون ساک حمل مخصوص خود گذاشته و در طی مسافرت‌ها با خود حمل کنید. به هنگام مسافرت، داشتن یک جای خواب مطمئن اهمیت فراوانی دارد که با خرید تخت خواب بادی ارزان بست وی تمام نیاز شما بر طرف می‌شود.
    محصول شما از بالش بادی نیز برخوردار می‌باشد. بالش بادی به همراه باد شدن تخت، پر از باد شده تا به هنگام دراز کشیدن بتوانید سر خود را روی آن قرار دهید. رویه‌ی تشک به صورت مواج می‌باشد تا از تعرق و احساس گرما برای شما به هنگام بالا رفتن دمای محیط جلوگیری کند. محصول دارای طول ۲۰۳ متری است تا افراد قد بلند بدون مشکل خاصی بتوانند از آن استفاده کرده و شب‌های خود را به بهترین شکل بگذرانند. عرض محصول نیز ۱۵۲ سانتی‌متر است که کاملا جا دار و متناسب برای ریلکس کردن می‌باشد. تخت بادی ارزان قیمت دو نفره دارای بدنه‌ای از جنس PVC با روکش لطیف مخملی است. تخت بادی شما بدنه‌‌ای محکم با قابلیت تحمل وزن و فشار بالایی است که با گذشت زمان و استفاده مکرر دچار تو رفتگی در وسط خود نمی‌شود. برای راه‌اندازی آسان، بر روی محصول یک پمپ باد برقی محصولات بادی کار گذشته شده که به بدنه آن پرس شده است. با اتصال پمپ باد به برق ۲۲۰ ولت شهری و روشن کردن دکمه آن، بایستی درجه پمپ باد را به سمت راست چرخش داده تا با بهترین سرعت، عمل پمپاژ را شروع کند.
    محصولات مشابه تخت خواب بادی دو نفره ارتفاع ۴۲ بست وی با تنوع‌ها و ظرفیت‌های مختلف در پایین صفحه نمایان شده‌اند. برای خرید تخت بادی ارتفاع ۴۲ و استعلام از موجودی می‌توانید به دسته بندی تخت بادی در وب‌سایت اورجینال لند مراجعه کنید.

مشخصات کلی :

برچسب ها

لوازم جانبی

لوازم جانبی

Related Products

محصولات مرتبط

محصولات مشابه

Related Products