• Login
  • سبد خرید 0

02166121416

فروشگاه اورجینال لند   /   محصولات   /   توپ بادی   /   توپ بادی خرچنگ دار اینتکس کد intex 58031
توپ بادی خرچنگ دار اینتکس کد intex 58031

توپ بادی خرچنگ دار اینتکس کد intex 58031

inflatable ball
  • توضیحات:

    توپ بادی خرچنگ دار اینتکس محصولی با بدنه شفاف است که درون آن یک خرچنگ بادی عروسکی وجود دارد و زیبایی خاصی را به توپ بادی بخشیده است. خرچنگ بادی در دو رنگ متنوع آبی و صورتی درون توپ قرار دارد که بر اساس سلیقه خود یا کودک می‌توانید یک رنگ آن را به هنگام خرید انتخاب نمایید. توپ بادی خرچنگ دار از مهیج‌ترین وسایل تفریحی قابل استفاده در تمامی فصول سال است که هم دختر بچه‌ها و هم پسر بچه‌ها می‌توانند با آن بازی کنند. همچنین والدین این کودکان می‌توانند آن را برای اوقات فراغت خود یا کودک خریداری نموده و در خانه یا محیط بیرون، به صورت دو نفری یا چند نفره توپ بازی کنند. توپ بادی از بی خطرترین وسایل تفریحی برای کودکان است به طوری که کودک می‌تواند آن را با خود به هر مکانی برده و بدون ایجاد مزاحمت برای کسی، مشغول توپ بازی شود. همچنین بسیار انرژی بر بوده و کودک را وادار به فعالیت و تحرک می‌کند؛ بنابراین در تخلیه انرژی روزانه آن‌ها نقش موثری دارد.
    محصول مورد نظر مناسب سنین ۳ تا ۵ سال است که اندازه نسبتا متوسطی دارد. قطر توپ بادی خرچنگی اینتکس ۶۱ سانتی‌متر است که علاوه بر استفاده درون منزل و محیط بیرون، در سواحل و استخرها نیز کاربرد فراوانی دارد. توپ بادی به آسانی روی آب شناور شده و عاملی برای ترغیب کودکان به شنا یا آب‌تنی می‌باشد. توپ بادی قطر ۶۱ سانتی از جنس وینیل شفاف با کیفیت عالی و دوام چند ساله است که در دماها و جوهای گوناگون قابلیت استفاده شدن دارد. کالای شما کاملا ضد آب است و هنگام قرار گرفتن در آب دچار هیچ‌ گونه آسیب احتمالی نمی‌شود. همچنین بدنه توپ بسیار نرم است تا هنگام برخورد با اشیاء مختلف یا بدن کودکان آسیبی بر جای نگذارد و کودکان دردی را احساس نکنند. احتمال به وجود آمدن درز یا منافذ کوچک در قسمت‌های مختلف توپ به دلیل برخورد آن با وسایل اطراف وجود دارد که در این صورت امکان تعمیر محصول بدون صرف هزینه توسط برچسب تعمیرات فراهم می‌شود. برچسب تعمیرات اینتکس به صورت رایگان به همراه محصولات بادی عرضه می‌شود تا در مواقع ضروری به آسانی در دسترس شما قرار بگیرد.
    برای باد کردن توپ تنها به یک پمپ باد نیاز دارید. به دلیل اندازه متوسط توپ بادی، انواع پمپ های بزرگ یا کوچک اینتکس یا بست وی کارایی دارند و می‌توانند آن را در عرض حداکثر ۲ دقیقه پر از باد کنند. محصولات مشابه توپ بادی خرچنگ دار اینتکس با رنگ‌ها و طرح‌های مختلف در پایین همین صفحه به نمایش در آمده‌اند. برای اطلاع از موجودی این محصولات می‌توانید به دسته بندی توپ بادی در وب‌سایت اورجینال اینتکس مراجعه کنید.
    فروشگاه اورجینال اینتکس نمایندگی توپ بادی اینتکس

برچسب ها

لوازم جانبی

لوازم جانبی

Related Products