• Login
  • سبد خرید 0

02166121416

فروشگاه اورجینال لند   /   محصولات   /   توپ بادی   /   توپ بادی قطر 107 نوستالژی اینتکس کد intex 59066
توپ بادی قطر 107 نوستالژی اینتکس کد intex 59066

توپ بادی قطر 107 نوستالژی اینتکس کد intex 59066

inflatable ball
  • توضیحات:

    توپ بادی قطر ۱۰۷ نوستالژی اینتکس محصولی با ظاهری رنگارنگ است که در پر کردن اوقات فراغت کودکان نقش فراوانی دارد. محصول مورد نظر مناسب سنین ۲+ سال است که متناسب با توانایی‌های آن‌ها بوده و هیچ آسیبی به آن‌ها وارد نمی‌کند. توپ نوستالژی اینتکس بسیار سبک است به طوری که کودک می‌تواند آن را در دست یا بغل گرفته و به همراه خود به هر مکانی ببرد. برای بازی درون استخر یا ساحل، توپ بادی نوستالژی اینتکس می‌تواند استفاده فراوانی داشته باشد زیرا روی سطح آب شناور شده و این امکان را فراهم می‌کند که در سطح آب توپ بازی کنید.
    توپ ساحلی محصول سال ۲۰۲۱ است که نرمی منحصر به فردی دارد به همین دلیل هنگام برخورد به سر و صورت کودک و همچنین وسایل شکستنی خانه، آثار مخربی به جا نمی‌گذارد. کودکان بازی گوش و فعال با در اختیار داشتن توپ بادی می‌توانند در هر مکانی از جمله درون منزل یا محیط بیرون به تنهایی یا با والدین خود مشغول بازی شده و لحظات خود را با بازی‌های خلاقانه سپری کنند. به دلیل وزن سبکی که محصول دارد، امکان حمل و نقل ساده‌ای نیز داشته و به هنگام مسافرت رفتن یا بیرون رفتن از خانه نیز می‌توانید آن را با خود ببرید. این توپ دارای قطر ۱۰۷ سانتی‌متری است که اندازه بزرگی داشته بنابراین حتی بزرگسالان و والدین نیز می‌توانند لحظات هیجان انگیزی را با آن سپری کنند. جنس محصول از وینیل ضد آب با ضخامت عالی است که با قرار گرفتن در دماهای مختلف به آسانی پوسیده یا نازک نمی‌شود. تمام سطح آن نیز سازگار با انواع پوست‌ها می‌باشد و از ایجاد حساسیت جلوگیری می‌کند.
    بادگیری توپ بادی قطر ۱۰۷ نوستالژی اینتکس بسیار ساده و با انواع پمپ های باد بزرگ و کوچک انجام می‌شود. تنها مسئله حائز اهمیت اندازه نازل پمپ باد است که باید سایزی متناسب با دریچه باد توپ بادی داشته باشد تا هنگام پمپ زدن، باد تولید شده هدر نرود. به دلیل حجم و ابعاد کوچک، توپ بادی رنگارنگ بزرگ اینتکس توسط پمپ باد در عرض حداکثر ۲ دقیقه پر از باد می‌شود. به دلیل برخورد توپ بادی با اشیاء مختلف امکان سوراخ شدن آن وجود دارد که در این صورت می‌توانید آن را به وسیله برچسب تعمیرات اینتکس رایگانی که در پک محصول وجود دارد تعمیر یا پنچرگیری کنید. محصولات مشابه توپ بادی قطر 107 نوستالژی اینتکس با رنگبندی‌ها و اندازه‌های مختلف در پایین صفحه به نمایش در آمده‌اند. برای استعلام از قیمت انواع توپ‌های بادی می‌توانید به دسته بندی توپ بادی در وب‌سایت اورجینال اینتکس مراجعه کنید.
    فروشگاه اورجینال اینتکس نمایندگی توپ بادی اینتکس

برچسب ها

لوازم جانبی

لوازم جانبی

Related Products

محصولات مرتبط

محصولات مشابه

Related Products