• Login
  • سبد خرید 0

02166121416

فروشگاه اورجینال لند   /   محصولات   /   لوازم جانبی استخر   /   جارو استخری دستی اینتکس کد 28002 intex
جارو استخری اینتکس 28002 intex

جارو استخری دستی اینتکس کد 28002 intex

Pool vacuum cleaner
0 از 0 رای
برند : اینتکس
کدکالا : 28002 intex

قیمت : 2,403,305 تومان

1,955,000

تعداد :
قیمت نهایی :

تومان 1,955,000

  • توضیحات:

    جارو استخری دستی اینتکس یک وسیله نظافتی موثر برای استخرهای کم عمق یا عمیق با اندازه‌های بزرگ و کوچک است که طرز استفاده بسیار ساده‌ای داشته و در زمان کوتاهی کف استخر را برق می‌اندازد و کاملا تمیز می‌کند. جارو استخری ارزان قیمت اینتکس بسیار مفید و کارآمد برای انواع استخر های پیش ساخته، استخرهای بتنی، استخرهای بادی و ... است که با قرار دادن آن درون کاسه استخر و در واقع چرخاندن آن، پس از گذشت مدتی دیگر هیچ گونه آلودگی درون آب استخر باقی نمانده و آب آن را تمیز و شفاف می‌کند. در قسمت فوقانی جارو استخری اینتکس یک قسمت اتصالی دایره‌ای شکل به عنوان اتصال به شلنگ آب ساخته شده است. برای استفاده از محصول بایستی شلنگ را به این قسمت اتصال داده و در نتیجه ذرات و آلودگی‌های ته نشین در کف استخر به داخل یک توری در کف جارو انتقال داده می‌شوند. با پر شدن توری جارو دستی استخر ارزان قیمت اینتکس می‌توانید به راحتی آن را جدا کرده و آشغال‌های جمع شده درون آن را خالی کنید.
    دسته جارو دستی استخر ۲۳۹ سانتی‌متر طول دارد که با قابلیت تغییر طول ساخته شده است. شما می‌توانید به توجه به عمق استخر خود، دسته جارو را تنظیم کرده تا بدون نیاز به خم شدن یا هر حرکت اضافی بتوانید تمام نقاط کفی استخر را به خوبی جارو کنید. از دیگر وسیله‌های نظافتی همراه با جارو استخری ارزان اینتکس وجود یک توری بزرگ و فرچه است که در پاکیزه نگه داشتن آب استخر و همچنین جمع‌آوری ذرات معلق روی آب آن تاثیر فوق‌العاده‌ای دارند. جنس دسته تلسکوپی محصول از آلومینیوم محکم و سبک با خاصیت ضد زنگ می‌باشد که در اثر تماس با آب‌های مختلف از جمله آب‌های کلر دار و شیمیایی استخرها، تغییری در کیفیت و ویژگی ظاهری آن به وجود نمی‌آید و پایداری بسیار مناسبی دارد. در فصل پاییز که ریزش برگ گیاهان و میزان حشرات درون طبیعت افزایش می‌یابد، خرید جارو دستی استخر ارزان قیمت، راهکاری ساده با صرف هزینه‌ای بسیار کم برای استخرداران و صرفه جویی در مصرف آب می‌باشد که تا سال‌های طولانی می‌تواند به عنوان استفاده قرار بگیرد.
    پس اگر شما هم از طرفداران تفریحات آبی و تمرینات هیجان انگیز شنا می‌باشید می‌توانید این محصول فوق‌العاده را جهت پاکیزه نگه داشتن استخر خود و نظافت کردن خریداری کرده و از کیفیت آب استخر خود رضایت کامل را داشته باشید. محصولات مشابه جارو استخری دستی اینتکس با کیفیت‌ها و کاربردهای مختلف در پایین صفحه به نمایش در آمده‌اند. برای بازدید از دیگر انواع لوازم ضروری استخرها و خرید آن‌ها می‌توانید به دسته بندی لوازم جانبی استخر مراجعه کنید.
    فروشگاه اورجینال اینتکس نمایندگی لوازم جانبی استخر

برچسب ها

لوازم جانبی

لوازم جانبی

Related Products