• Login
 • سبد خرید 0

02166121416

فروشگاه اورجینال لند   /   محصولات   /   شناور بادی روی آب   /   جا لیوانی بادی روی آب میلک شیک و آبجو
جا لیوانی بادی روی آب میلک شیک و آبجو

جا لیوانی بادی روی آب میلک شیک و آبجو

floating on the water
0 از 0 رای
برند : بست وی
کدکالا : 34132 Bestway

ناموجــود

 • توضیحات:

  جا لیوانی بادی روی آب میلک شیک و آبجو از لازمه‌های شنا درون استخر می‌باشد که برای استفاده تمامی افراد مناسب بوده و با یک طراحی دقیق توسط برند بست وی ساخته می‌شود.
  نقد و بررسی جا لیوانی بادی روی آب میلک شیک و آبجو
  جا لیوانی وسیله‌ای محبوب جهت داشتن یک تفریح لذت‌بخش و پر هیجان در تعطیلات و آخر هفته‌ها است که به کار هرکسی می‌آید. این محصول دارای طراحی کارتونی است که همانند یک نقاشی به نظر رسیده و برای قرار دادن یک بطری یا لیوان درون آن مناسب شده است. شناگران و افرادی که به شنا درون استخر علاقه زیادی نشان می‌دهند حتما تجربه نوشیدن یک نوشیدنی خنک را داشته و علاقه زیادی نیز نشان می‌دهند. میلک شیک و آبجو دو نوشیدنی پرطرفدار در بین افراد است که طعم لذت‌بخشی داشته به همین دلیل به محبوبیت زیادی رسیده‌اند. ابعاد این شناور بسیار کوچک می‌باشد به طوری که می‌توانید به سادگی آن را در دست گرفته و درون آب بچرخید. در وسط جا لیوانی بادی روی آب میلک شیک و آبجو یک محفظه دایره‌ای طراحی شده که لیوان یا یک بطری نوشیدنی درون آن جایگذاری می‌شود. با قرار دادن نوشیدنی خود درون محفظه شناور بادی روی آب 34132 بست وی و رها کردن آن روی سطح آب می‌توانید در هر زمانی نوشیدنی یا آب‌میوه خود را کنار خود در اختیار داشته تا برای میل نمودن آن مجبور به خارج شدن از استخر نباشید. جنس این محصول از وینیل می‌باشد که به صورت تمام ضد آب ساخته شده و به دلیل وزن سبک به آسانی روی آب شناور می‌شود.
  انواع پمپ های باد برای باد کردن جا لیوانی بادی مناسب می‌باشند. در صورت تهیه پمپ باد و پمپاژ محصول، کم‌تر از 1 دقیقه راه‌اندازی می‌شود. هنگام صدمه دیدن یا سوراخ شدن کالای بادی خود می‌توانید از برچسب تعمیرات رایگان استفاده نموده و آن را تعمیر کنید.
  قیمت و خرید جا لیوانی بادی روی آب میلک شیک و آبجو
  قیمت بسیار کم و ضمانت اصل بودن از ویژگی‌های شناور بادی روی آب 34132 بست وی می‌باشد که در اورجینال لند موجود است. برای خرید جا لیوانی بادی روی آب میلک شیک و آبجو و دیدن محصولات مشابه آن می‌توانید به دسته بندی شناور بادی روی آب مراجعه کنید.

مشخصات کلی :

برچسب ها

لوازم جانبی

لوازم جانبی

Related Products