• Login
  • سبد خرید 0

02146292370

فروشگاه اورجینال لند   /   محصولات   /   لوازم جانبی استخر   /   روکش استخر پیش ساخته گرد قطر 366 اینتکس کد 28031 intex
روکش استخر پیش ساخته گرد اینتکس 28031 intex

روکش استخر پیش ساخته گرد قطر 366 اینتکس کد 28031 intex

Pool cover
0 از 0 رای
برند : اینتکس
کدکالا : 28031 intex
ابعاد کالا : 366*366

قیمت : 1,950,000 تومان

1,585,000

تعداد :
قیمت نهایی :

تومان 1,585,000

  • توضیحات:

    روکش استخر پیش ساخته گرد قطر ۳۶۶ اینتکس محصولی با دوام و مقرون به صرفه جهت سپری کردن یک تابستان فوق‌العاده هیجان بخش است که به وسیله آن می‌توانید بیشترین بهره را از استخر خود داشته باشید. با نصب استخر پیش ساخته در محیط‌های رو باز مانند حیاط‌ها و باغ‌های تفریحی، ذرات معلق در هوا به درون استخر راه پیدا کرده و ظاهر آن را زشت می‌کنند. همانطور که می‌دانید آلوده بودن آب استخر باعث سوزش بدن و چشم‌ها شده و ممکن است انواع حساسیت‌های پوستی را به وجود آورد. استفاده از کلر و مواد شیمیایی برای ضد عفونی استخر از مضرات زیادی برخوردار بوده و انواع عفونت‌ها و حساسیت‌ها را به وجود می‌آورد. روکش استخر پیش ساخته ارزان قیمت یک روش محافظتی بسیار موثر و بدون عوارض برای استخرهای شما می‌باشد که به دلیل وزن سبک برای تمامی مکان‌ها قابل استفاده بوده و بدون دردسر می‌توانید آن را بلند کرده و به وسیله آن یک درپوش بسیار مقاوم و با کیفیت برای جلوگیری از آلوده شدن آب استخر بر روی استخر خود قرار دهید.
    قیمت روکش استخری اینتکس در مقایسه با دیگر روش‌های مراقبتی برای ممانعت از آلودگی آب استخر، بسیار ارزان‌تر بوده و از طول عمر بالایی نیز برخوردار می‌باشد. محصول شما مناسب برای استخر های پیش ساخته با ارگونومی گرد و با قطر ۳۶۶ سانتی است که به وسیله طناب موجود در لبه خود، تمام قسمت رویی استخر را پوشش داده به طوری که هیچ درزی باقی نمی‌ماند. با وجود درپوش، آب استخر در زمان طولانی‌تری می‌تواند در محدوده دمایی ثابتی قرار بگیرد و در نتیجه از اتلاف گرمای آب آن جلوگیری می‌شود. جنس محصول از PVC طرح چرم ضخیم با ساختاری محکم است که به دلیل کاربرد مواد اولیه استاندارد در آن، می‌تواند محدوده دمایی بالایی را تحمل کند.
    محصولات مشابه روکش استخر پیش ساخته گرد قطر ۳۶۶ اینتکس با دیگر ابعد بزرگ و کوچک در پایین صفحه به نمایش در آمده‌اند. برای خرید روکش استخر قطر ۳۶۶ و بازدید از دیگر لوازم ضروری استخرها می‌توانید به دسته بندی لوازم جانبی استخر مراجعه کنید.
    فروشگاه اورجینال اینتکس نمایندگی لوازم جانبی استخر

برچسب ها

لوازم جانبی

لوازم جانبی

Related Products