• Login
  • سبد خرید 0

02146292370

فروشگاه اورجینال لند   /   محصولات   /   چادر بازی کودک   /   چادر بازی کودک طرح خانه باغچه
چادر بازی کودک طرح خانه باغچه

چادر بازی کودک طرح خانه باغچه

  • توضیحات:

    چادر بازی کودک طرح خانه باغچه با طراحی و رنگبندی بسیار زیبا، مورد توجه اکثر والدین و از جمله کودکان آن‌ها قرار گرفته که برای اوقات فراغت گزینه بسیار مناسبی است. این چادر با ارگونومی ساخت مربع شکل است که دارای سقف شیب دار می‌باشد. بدنه‌ اصلی چادر بازی کودک به رنگ سفید است که در پایین آن نقش چند گل زیبا طراحی شده و سقف آن نیز به رنگ صورتی می‌باشد. ترکیب رنگ سفید و صورتی از نظر کودکان از جذابیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است و در روحیه آن‌ها نیز نقش مثبتی دارد. چادر بازی طرح خانه کودک دارای یک درب ورودی بزرگ و چهار عدد پنجره می‌باشد که یک جلوه‌ی بسیار شیک و کودکانه را برای کودکان شما به وجود آورده‌اند. کودک شما می‌تواند درون این چادر بنشیند و آن را به عنوان یک خانه یا اتاقک کوچک برای خود تصور کرده و برای خود خیال پردازی کند. همچنین این چادر به عنوان چادر توپ نیز کاربرد دارد. به این منظور شما می‌توانید فضای داخلی چادر بازی کودک را پر از توپ‌های بازی کوچک کنید و اجازه دهید در فضایی محدود و با امنیت، ساعت‌ها مشغول بازی کردن شوند.
    وجود پنجره‌ها و درب محصول شما باعث شده چادر بازی کودک نورگیری مناسبی داشته باشد و درون آن برای بازی تاریک نباشد. محصول مورد نظر در خانه‌های کوچک و آپارتمانی که مسئله‌ی جا از اهمیت بالایی برخوردار است می‌تواند گزینه مناسبی باشد؛ زیرا به دلیل نصب و جمع آوری آسان شما می‌توانید در مواقع نیاز آن را راه‌اندازی کرده و در پایان استفاده نیز برای استفاده از فضای اشغال شده توسط این چادر، آن را جمع آوری نمایید. محصول شما به هنگام جمع آوری شدن حجم و ابعاد بسیار کوچکی دارد به طوری که می‌توانید آن را در زیر تخت یا درون کمد هم جای دهید. چادر بازی کودک در مهد کودک‌ها و شهر بازی‌ها نیز کاربرد فراوانی دارد و می‌تواند بهترین وسیله‌ی کسب درآمد برای مراکز تجاری باشد. محصول مورد نظر به دلیل کیفیت دوخت بالا، در فضاهای رو باز از جمله حیاط منزل نیز قابل استفاده است. شما می‌توانید چادر بازی کودک خود را در فضاهای باز راه‌اندازی کرده و اجازه دهید کودکان در طبیعت و هوای آزاد به بازی و تفریح سرگرم شوند. سبک بودن و وزن ناچیز این محصول امکان جابه‌جایی آن را راحت‌تر کرده، بنابراین شما می‌توانید به هنگام نیاز آن را به راحتی بلند کرده و آن را تغییر موقعیت دهید.
    چادر بازی طرح خانه باغچه توسط میله‌ها و پایه‌های آلومینیومی پا بر جا می‌شود و شکل یک چادر را به خود می‌گیرد. این پایه‌ها استقامت بالایی دارند به طوری که در برابر تماس با آب یا رطوبت هیچ تغییری در کیفیت آن به وجود نمی‌آید. بنابراین چادر بازی کودک در هر مکانی از جمله بیرون از خانه نیز قابلیت نصب شدن را دارد. تمام مقاومت و محکمی این چادر به دلیل وجود میله‌های آلومینیومی است که باعث شده در مقابل فشار و ضربه‌های کودک شما مقاومت بالایی داشته باشد. جنس پارچه بدنه چادر از پارچه پلی استر است که الیاف و دوخت محکمی دارد و در کنار پایه‌های چادر، محصولی بسیار با دوام را برای بازی کودک شما به ارمغان آورده است. پس از نصب سازه‌های این محصول بایستی پارچه پلی استر را بر روی آن کشیده تا به طور کامل شکل یک چادر بازی را به خود بگیرد. محصولات مشابه چادر بازی کودک طرح خانه باغچه با رنگ‌ها و طرح‌های مختلف در پایین صفحه و در قسمت محصولات مشابه به نمایش در آمده‌اند. در صورت تمایل می‌توانید به دسته چادر بازی کودک در فروشگاه اورجینال لند مراجعه کنید و یک چادر بازی با قیمت مناسب برای اوقات فراغت کودک خود خریداری نمایید و پس از ثبت سفارش نیز آن را در کوتاه‌ترین زمان درب منزل تحویل بگیرید.

مشخصات کلی :

برچسب ها

لوازم جانبی

لوازم جانبی

Related Products