• Login
  • سبد خرید 0

02166121416

فروشگاه اورجینال لند   /   محصولات   /   کیسه خواب   /   کیسه خواب منفی 17 درجه حرفه ای پاویلو کد 68104 Pavillo
کیسه خواب منفی 17 درجه پاویلو 68104 bestway

کیسه خواب منفی 17 درجه حرفه ای پاویلو کد 68104 Pavillo

Sleeping Bag
0 از 0 رای
برند : پاویلو
کدکالا : 68104 Pavillo
ابعاد کالا : 230*80*55

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

  • توضیحات:

    کیسه خواب منفی ۱۷ درجه حرفه‌ای پاویلو مناسب برای مناطق بسیار سرد برف پوشیده است که تضمین کننده یک خواب راحت و آرامش بخش می‌باشد. صخره نوردان و دوچرخه سواران که بایستی وسایل خود را توسط یک کوله پشتی حمل کنند حتما به یک بستر خواب کم حجم و کم وزن نیاز دارند تا در حمل و بلند کردن آن با مشکل مواجه نشوند. خرید کیسه خواب ارزان قیمت پاویلو باعث می‌شود که شما بدون هیچ مانعی بتوانید جای خواب خود را با وزنی ناچیز در دست گرفته و در دور دست‌ترین مناطق با کم‌ترین امکانات خستگی‌های روزانه را فراموش کنید. این کیسه خواب دارای یک هود با بند برای پوشاندن گردن و شانه‌ها است تا در صورت کاهش دما کم‌تر سرما را احساس کنید و همچنین هوای سرد به درون کیسه خواب راه پیدا نکند. محدودیت دمایی کیسه خواب پاویلو از منفی ۱ تا ۴ درجه سانتیگراد است که در مناطق بسیار سرد نیز دارای حد دمای شدید تا منفی ۱۷ درجه سانتیگراد می‌باشد. در یک طرف محصول زیپی بزرگ از جنس پلاستیک فشرده تعبیه شده که به صورت دو طرفه می‌باشد. این زیپ از نوک پاها تا بالای سر ادامه داشته و به خوبی شما را پوشش می‌دهد.
    وزن بسته بندی کیسه خواب ارزان قیمت منفی ۱۷ درجه، تنها ۱.۸۵ کیلوگرم است که همین وزن کم تمایل به خرید و کاربردهای فراوان از آن را افزایش داده است. گفتنی است که شما می‌توانید از محصول به عنوان پتو نیز استفاده کرده و از آن بهره زیادی داشته باشید. کیسه خواب حرفه‌ای پاویلو دارای طول ۲۳۰ سانتی و حداکثر عرض ۸۰ سانتی است که حداکثر یک فرد بزرگسال بدون محدودیت وزنی می‌تواند درون آن خوابیده و در بهترین حالت استراحت کند. محصول شما دارای یک کیف حمل مخصوص است تا قبل از مسافرت‌ها بتوانید آن را به شکل یک بسته بندی کوچک و کم حجم در آورده و بدون احساس سنگینی آن را با خود جابه‌جا کنید. رنگ کیسه خواب یک نفره به صورت ترکیبی و با دو رنگ خاکستری روشن و تیره است که از نظر کاربران جذابیت خاصی داشته و مورد سلیقه تمامی آن‌ها می‌باشد. شکل آن نیز به صورت پیله‌ای است که هوای گرم را مدت زمان زیادی درون خود نگه داشته و دمای بدن شما را در محدوده‌ای متعادل و ثابت نگه می‌دارد.
    جنس محصول از پلی استر با ساختار فیبر خشک تو خالی است که در برابر کاهش دما یا افزایش آن بسیار دوام پذیر و مقاوم می‌باشد. به دلیل تار و پود محکم و سختی که کیسه خواب حرفه‌ای پاویلو دارد، سرما و رطوبت اجازه عبور از آن را ندارند و در نتیجه جای خواب شما نم دار یا سرد نمی‌شود. محصولات مشابه کیسه خواب منفی ۱۷ درجه حرفه‌ای پاویلو در پایین صفحه به نمایش در آمده‌اند. برای سفارش محصول مورد نظر و بازدید از دیگر انواع کیسه خواب های یک نفره و دو نفره با قیمت‌های بسیار ارزان می‌توانید به دسته بندی کیسه خواب مراجعه کنید.
    فروشگاه اورجینال اینتکس نمایندگی کیسه خواب پاویلو

برچسب ها

لوازم جانبی

لوازم جانبی

Related Products