• Login
 • سبد خرید 0

02166121416

فروشگاه اورجینال لند   /   محصولات   /   حلقه شنا بادی   /   حلقه شنا بادی دسته دار طرح هاوایی اینتکس کد 58263 intex
حلقه شنا بادی دسته دار طرح هاوایی اینتکس کد 58263 intex

حلقه شنا بادی دسته دار طرح هاوایی اینتکس کد 58263 intex

Inflatable swimming ring
0 از 0 رای
برند : اینتکس
کدکالا : 58263 intex
ابعاد کالا : 97

قیمت : 659,192 تومان

506,000

تعداد :
قیمت نهایی :

تومان 506,000

 • توضیحات:

  حلقه شنا بادی دسته دار طرح هاوایی اینتکس محصولی شایسته با کد محصول 58263 intex می‌باشد که برای سنین 9 سال به بالا ایده آل بوده و تمام نیازهای تجهیزاتی مناسب برای تفریحات آبی را برطرف کرده و فرد مصرف کننده را خشنود می‌سازد.
  حلقه شنا بادی دسته دار اینتکس در سه طرح متفاوت و فوق العاده زیبا سازمان یافته است که در زبان عامیانه و فراگیر، آن را طرح هاوایی می‌نامیم؛ هاوایی سبکی است که ریشه در طبیعت دارد و از نظر روانشناسان تعامل با طبیعت و طرح‌های طبیعت گونه برای روحیه انسان ضروری است و طبیعت با اثرات بی‌نظیری که بر جسم و بدن ما می‌گذارد، ما را به ذهنی سالم، فعال و روحیه‌ای با آرامش و با نشاط می‌رساند.
  جنس حلقه شنا بادی دسته دار اینتکس از وینیل بسیار شفاف بوده که علاوه بر مقاوم‌بودن و ثبات بالا، بسیار نرم، ضد حساسیت و ضد آب و نور می‌باشد. ماده ضد حساسیتی که در ساخت این محصول درجه یک اینتکس به کار رفته است، اختصاصی بوده و برای تمامی پوست‌ها ایده آل است. همچنین وینیل به کار رفته در آن تجزیه پذیر بوده و قابلیت بازیافت و برگشت به چرخه تولید را دارد.
  تیوپ شنا بادی دسته دار طرح هاوایی اینتکس دارای دو دستگیره محکم و سنگین سرخود بوده که سبب تعادل بیشتر فرد استفاده کننده بر روی آب می‌شود؛ همچنین دستگیره این حلقه شنا بادی اینتکس امتیازی است برای زمانی که می‌خواهید این تیوپ شنا بادی طرح هاوایی اینتکس را حمل و جابه‌جا کنید، به این صورت که دستگیره تعبیه شده در دو طرف این محصول درجه یک اینتکس را گرفته و به آسانی به هر جای دلخواه حمل کنید.
  وزن تیوپ بادی شنا دسته دار اینتکس بسیار کم حدود 0/6 کیلوگرم است که این وزن کم نکات مثبتی همچون حمل و جابه‌جایی آسان، فضای کمی از محیط جهت اشغال‌شدن توسط این محصول ( زمانی که تهی از هوا است) و آزده نساختن فرد مصرف کننده بابت وزن زیاد را به همراه دارد.حلقه شنا بادی دسته دار طرح هاوایی اینتکس دارای بُعدی به قطر 97 سانتی‌متر می‌باشد که از نظر کارشناسان و متخصصان، ابعاد این محصول درجه یک اینتکس برای استفاده سنین مورد هدف بسیار ایده آل بوده است.
  حلقه شنا بادی 58263 intex به سهولت و در مدت زمانی کوتاه (کمتر از 60 ثانیه) به وسیله پمپ باد دستی اینتکس یا پمپ باد برقی اینتکس قابل پرشدن از هوا می‌باشد. کیفیت ساخت این حلقه شنا بادی دسته دار طرح هاوایی اینتکس بسیار بالا است، در نتیجه در مقابل تابش مستقیم نور خورشید و ضربه از خود استحکام بالایی نشان داده و به آسانی پاره و پوسیده نمی‌شود؛ اما در صورت هرگونه آسیب دیدگی و صدمه‌دیدن نگران نباشید، چرا که به آسانی و به وسیله چسب تعمیرات اینتکس قابل تعمیر و ترمیم خواهد بود.
  شنا از آن دسته تفریحات و ورزش‌هایی است که برای جسم و روح فوق العاده کارآمد و شادی بخش است، از این رو تهیه تجهیزات مناسب برای تفریحات آبی از اقدامات اولیه برای آغاز خاطراتی مهیج و سرشار از شوق و طراوت است؛ که حلقه شنا بادی دسته دار اینتکس مثبت 9 سال می‌تواند بهترین هدیه برای زیباترشدن یک روز گرم تابستانی باشد. پس این تیوپ شنا بادی دسته دار طرح هاوایی اینتکس را تهیه کنید و لذت را با تک تک سلول‌های بدنتان حس کنید.
  محصولات مشابه تیوپ شنا بادی 58263 intex در پایین صفحه و در قسمت محصولات مشابه به نمایش در آمده‌اند و شما می‌توانید از انواع حلقه شنا دایره روی آب اینتکس که در زمینه غریق نجات و آموزش یا یک آب تنی ساده تولید شده است، دیدن فرمایید.
  اورجینال اینتکس نمایندگی فروش حلقه شنا

برچسب ها

لوازم جانبی

لوازم جانبی

Related Products