• Login
  • سبد خرید 0

02166121416

فروشگاه اورجینال لند   /   محصولات   /   لوازم جانبی استخر   /   روکش استخر پیش ساخته 4 در 2 اینتکس کد 28037 intex
روکش استخر پیش ساخته 4 متری اینتکس 28037 intex

روکش استخر پیش ساخته 4 در 2 اینتکس کد 28037 intex

Pool cover
0 از 0 رای
برند : اینتکس
کدکالا : 28037 intex
ابعاد کالا : 400*200

قیمت : 1,900,000 تومان

1,390,000

تعداد :
قیمت نهایی :

تومان 1,390,000

  • توضیحات:

    روکش استخر پیش ساخته ۴ در ۲ اینتکس از باکیفیت‌ترین‌های برند جهانی اینتکس با کاربردی فوق‌العاده مفید است که به آسانی به حالت تا خورده در می‌آید و استفاده از آن آسان می‌باشد. روکش استخر پیش ساخته ارزان قیمت اینتکس، استخر را از شرایط نامساعد محیطی ایمن می‌کند تا آب آن در تمام دوره استفاده پاکیزه و شفاف باقی بماند. استخرهای فضای بیرونی که به عنوان استخر شنا، پرورش ماهی، استخر آبیاری محصولات کشاورزی و ... استفاده می‌شوند به مراقبت‌های زیادی نیاز دارند زیرا پاکیزه بودن آب آن ارزش فراوانی دارد. برای استخرهایی که در سالن‌های رو بسته نصب می‌شوند، خرید روکش استخر پیش ساخته تهویه هوا را کاهش داده و در نتیجه انلاف گرما برای استخرهای آب گرم کاهش می‌یابد تا بتوانید مدت بیشتری از استخر خود به عنوان استخر آب گرم استفاده کنید.
    این روکش با ارگونومی مستطیلی و با طول ۴۰۰ و عرض ۲۰۰ سانتی است که وزنی بسیار سبک داشته و به خوبی سرتاسر سقف استخر را پوشش می‌دهد. با سر پوشیده بودن استخر، امکان افتادن حیوانات خانگی یا کودکان به درون استخر کاهش یافته و در نتیجه ایمنی بالا می‌رود. به دلیل باز و بسته شدن آسان روکش استخر پیش ساخته مستطیلی اینتکس، هر زمان که بخواهید می‌توانید به آن دسترسی داشته و به دلیل حجم و بسته بندی کوچک، روش نگه‌داری ساده‌ای نیز دارد. روکش استخر از ورود نور خورشید و اشعه خطرناک uv جلوگیری کرده و در نهایت مانع از رشد جلبک می‌شود تا ظاهر استخر شما زشت نشده و آب آن برای استفاده‌های مکرر مناسب باشد.
    جنس محصول از PVC طرح چرم با سطحی بسیار محکم و مقاوم است که کاملا ضد آب بوده و در مقابل تابش نور خورشید و اشعه‌های آن نیز پایداری عالی دارد. محصولات مشابه روکش استخر پیش ساخته ۴ در ۲ اینتکس با کیفیت‌های عالی و ابعاد دیگر در پایین صفحه به نمایش در آمده‌اند. در صورت تمایل به بازدید و خرید از انواع لوازم جانبی ضروری استخرها می‌توانید به دسته بندی لوازم جانبی استخر مراجعه کنید.
    فروشگاه اورجینال اینتکس نمایندگی لوازم جانبی استخر

برچسب ها

لوازم جانبی

لوازم جانبی

Related Products