• Login
  • سبد خرید 0

02166121416

چگونه تشک بادی را باد کنیم؟


چگونه تشک بادی را باد کنیم؟

تشک بادی یکی از بهترین گزینه‌ها برای کسانی است که با حجم زیاد تشک مشکل دارند. این گونه افراد می‌توانند برای افزایش آسایش بیشتر در هنگام استراحت از تشک بادی استفاده کنند. یکی از موضوعات مهم در هنگام استفاده از تشک بادی این است که چگونه تشک بادی را باد کنیم. نحوه باد کردن تشک بادی دارای حساسیت‌های زیادی است که اگر به آن توجه نشود می‌تواند منجر به خراب شدن تشک شود. در این مقاله می‌خواهیم در مورد شیوه باد کردن تشک بادی مطالب جالب توجهی را با شما در میان بگذاریم.

 

تشک بادی چیست؟

تشک بادی یکی از انواع تشک‌های موجود در بازار است که حجم بیشتر آن را باد تشکیل داده است. جنس تشک‌های بادی معمولا از Pvc است که به همین دلیل می‌تواند مقاومت زیادی در برابر تحمل وزن بالا داشته باشد. این تشک‌ها در ابعاد و طرح‌های مختلف قابل خریداری هستند. در نگاه کلی می‌توان گفت که تشک بادی بسیار شبیه به تشک‌های معمولی است و به شکل مستطیلی طراحی شده است. ساختار به کار رفته در این گونه تشک‌ها به گونه‌ای است که افراد بدون احساس ناخوشایندی می‌توانند از آنها استفاده کنند.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های تشک بادی که ساختار آن در بسیاری از مدل‌ها رعایت شده است رویه مواج آن است. شاید تصور کنید که رویه مواج برای طراحی زیباتر محصول است اما این رویه باعث می‌شود تا هنگام قرارگیری فرد بر روی آن به بهترین شکل منعطف شود. رویه‌های مواج تشک‌های بادی به صورت موازی و مشبک در بازار وجود دارند.

 

نحوه باد کردن تشک های بادی

بعد از شناخت تشک بادی این سوال مطرح است که چگونه تشک بادی را باد کنیم؟ برای باد کردن تشک‌های بادی خرید پمپ باد ضروری است. با خرید پمپ باد مناسب قادر خواهید بود تا تشک بادی را در کمترین زمان ممکن و به اندازه دلخواه باد کنید. تشک‌های بادی را باید به گونه‌ای باد کنید که شکل و فرم محصول به خوبی به دست آید.

توجه داشته باشید که وجود چین و چروک در زاویه‌های مختلف تشک بادی طبیعی است. برای باد کردن تشک بادی کافی است از یک پمپ باد باکیفیت استفاده کنید. سر پمپ باد را به قسمت ورودی تشک وصل کرده و شروع به باد کردن تشک کنید. دقت داشته باشید که برخی از تشک‌ها باید به میزان مشخص باد شوند تا کارایی و انعطاف خود را حفظ کنند. در این حالت بهتر است به میزان باد لازم نوشته شده بر روی راهنمای محصول توجه داشته باشید.

 

نکات مهم هنگام باد کردن تشک بادی

یک سری نکات کلیدی برای باد کردن و استفاده از تشک بادی وجود دارند که توجه کردن به آنها باعث می‌شود تا طول عمر محصول افزایش پیدا کند. از مهم‌ترین نکات هنگام باد کردن و استفاده از تشک بادی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بهتر است برای باد کردن تشک بادی از پمپ باد مخصوص استفاده کنید.
  • برای باد کردن تشک بادی کافی است به دفترچه راهنمای تشک توجه داشته باشید.
  • از باد کردن بیش از اندازه تشک خودداری کنید چرا که باعث کاهش انعطاف پذیری محصول خواهد شد.
  • از خشک کردن تشک با حرارت مستقیم جلوگیری کنید.
  • در صورت وجود پارگی یکی از سلول‌های تشک، اقدام به تعمیر کنید.
  • بعد از باد کردن تشک کافی است بر روی آن دراز کشیده تا متوجه میزان استاندارد باد تشک شوید.
  • از ضربه زدن یا انداختن وسایل روی تشک بادی باد شده اجتناب کنید.

 

چه زمانی تشک بادی را خالی از باد کنیم؟

در حال مطالعه مقاله چگونه تشک بادی را باد کنیم هستید که به بخش زمان مناسب خالی کردن باید تشک رسیدیم. در صورت نیاز برای تعمیر و دریافت سرویس دوره‌ای تشک، باید باد تشک را به صورت کامل خالی کنید. تشک بادی پس از مدتی دچار کثیفی و آلودگی می‌شود که نیاز به تمیزکاری دارد. وجود لک نیز باعث می‌شود تا افراد اقدام به خالی کردن باد تشک کنند.

در این حالت می‌توانید باد تشک را به صورت کامل خالی کرده و علاوه بر دریافت سرویس دوره‌ای، تشک مورد نظر خود را تمیز کاری کنید. برای خالی کردن باد تشک بادی کافی است از بخش ورودی باد، پمپ را متصل کرده تا باد تشک به راحتی خالی شود.

 

خرید پمپ باد

حال که با نحوه باد کردن تشک بادی آشنا شدید و اهمیت خرید پمپ باد را شناختید، اگر بخواهید متناسب با نیاز خود بهترین و متناسب‌ترین پمپ را خریداری کنید کافی است خرید خود را از فروشگاه‌های معتبر انجام دهید. با خرید پمپ باد باکیفیت قادر خواهید بود تا با داشتن درجه مناسب، تشک و استخر بادی را به صورت استاندارد باد کنید.

تنوع پمپ باد موجود در بازار به گونه‌ای است که خرید نهایی را دشوار می‌کند. افراد برای این که بتوانند از میان محصولات متنوع بازار بهترین خرید را داشته باشند بهتر است نسبت به انواع پمپ باد اطلاعات بیشتری کسب کنند.

 

خرید تشک بادی

تشک بادی از جمله تشک‌های موجود در بازار هستند که باعث ایجاد خواب راحت برای افراد می‌شوند. کسانی که دارای مشکلات کمر و ستون فقرات هستند می‌توانند با خرید تشک بادی، بدون احساس ناراحتی، استراحت کنند. با توجه به این که تشک بادی موجود در بازار دارای انواع مختلف است، هر فرد بر حسب نیاز خود می‌تواند بهترین تشک بادی را خریداری کند. خرید تشک بادی باکیفیت که دارای ویژگی‌های کاربردی باشد باعث کاهش دردهای جسمانی خواهد شد. انتخاب تشک بادی می‌تواند ضمن جا به جایی متناوب هوا، باعث بهبود وضعیت خواب شبانه شود.

 

جمع بندی

همه افراد بعد از گذراندن یک روز کاری سخت ترجیح می‌دهند تا استراحت کافی داشته باشند. تشک بادی یکی از تشک‌های مناسب برای خوابیدن است. در این مقاله به پرسش چگونه تشک بادی را باد کنیم پرداخته شده است. مدل‌های زیادی از تشک بادی در بازار وجود دارند که هر کدام می‌توانند برای محیط‌های مختلف کاربردی باشند. هر فرد با در نظر گرفتن بودجه و شرایط جسمی خود می‌تواند از تشک بادی مواج استفاده کند. برای افزایش طول عمر تشک بادی کافی است به صورت دوره‌ای این محصول را سرویس کنید. در نهایت برای خرید تشک بادی کافی است خرید خود را از نمایندگی‌های معتبر با اطمینان انجام دهید.