• Login
  • سبد خرید 0

02146292370

فروشگاه اورجینال اینتکس   /   محصولات   /   لوازم جانبی استخر   /   جارو ربات استخر اینتکس
جارو استخر رباتی اینتکس 28001 intex

جارو ربات استخر اینتکس

Auto pool cleaner
0 از 0 رای
برند : اینتکس
کدکالا : 28001 intex

قیمت : 7,480,000 تومان

6,050,000

تعداد :
قیمت نهایی :

تومان 6,050,000

  • توضیحات:

    جارو ربات استخر اینتکس محصولی پر کاربرد برای تمیز کردن انواع استخرها و صرفه جویی جهت مصرف آب می‌باشد که برای استخرهای بزرگ تفریحی و استخرهای تمرینی شنا نقش بسیار پر رنگی دارد. این جاروی ربات ارزان قیمت استخر تنها برای استخرهای رو کار از جمله انواع استخر های پیش ساخته کاربرد دارد که به طور خودکار کل کف استخر را جارو می‌کند. افرادی که در فضاهای رو باز مانند باغ‌ها و ویلاهای تفریحی خود مجهز به استخر آب می‌باشند، بدون شک آلودگی‌های محیطی مانند گرد و خاک و برگ‌های درختان پس از مدتی ظاهر استخر آن‌ها را زشت و بد رنگ می‌کند که در این مواقع به تمیزکاری نیاز دارد. خرید جارو ربات استخر ارزان قیمت به شما کمک می‌کند بدون دردسر یا انجام کار خاصی، بارها و به طور متعدد از آب استفاده شده استخرها استفاده کرده و نگران بیماری‌های ناشی از آب آلوده نباشید.
    شلنگ این جاروی ربات دارای طول ۷.۵ متری است؛ به همین دلیل جارو کردن استخرهای بزرگ با ابعاد گسترده کار بسیار آسان و پر سرعتی می‌باشد. شلنگ جارو از جنس PVC نرم و انعطاف‌پذیر است که در هر جهتی خم و راست شده و امکان چرخش یا کشیدن آن به هر سمتی وجود دارد تا در انجام تمیزکاری با مشکل مواجه نشوید. از دیگر عوامل کارکرد آسان این محصول، وجود چهار چرخ کوچک در زیر جاروی استخر ارزان قیمت اینتکس است که به صورت روان حرکت کرده تا شما بتوانید آن را به هر سمتی بکشید. برای استفاده از جاروی ربات تنها کافی است که آن را به پمپ تصفیه آب متصل کرده و روی سطح آب قرار دهید. جاروی ربات استخر با قرار گرفتن روی سطح آب، به آرامی به کف استخر رسیده و با مکش پر قدرت خود، آب را از فیلتر عبور می‌دهد. آب استخر از زیر جارو به فیلتر انتقال یافته و پس از تصفیه شدن، از قسمت بالایی جاروی ربات استخر و از چهار طرف آن، آب تصفیه شده با فشار مناسب از فیلتر خارج می‌شود.
    جنس بدنه جاروی استخر اتوماتیک ارزان اینتکس از پلاستیک بسیار محکم و ضد آب PVC است که در مقابل ضربه و فشارهای وارده پایداری مناسبی دارد و به راحتی دچار شکنندگی نمی‌شود. وزن بسته بندی محصول نیز تنها ۸.۳ کیلوگرم است تا امکان بلند کردن و جابه‌جایی آسانی داشته باشد و کاربر هنگام استفاده از آن به مشکل بر نخورد. محصولات مشابه جارو ربات استخر اینتکس با اندازه‌ها و قابلیت‌های مختلف در پایین صفحه به نمایش در آمده‌اند. برای مشاهده دیگر انواع لوازم ضروری استخرهای شنا و تفریحی و خرید محصول مد نظر خود می‌توانید به دسته بندی لوازم جانبی استخر در وب‌سایت اورجینال اینتکس مراجعه کنید.
    فروشگاه اورجینال اینتکس نمایندگی لوازم جانبی استخر

برچسب ها

لوازم جانبی

لوازم جانبی

Related Products

محصولات مرتبط

محصولات مشابه

Related Products